Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Stěna téměř bez dveří a přesto jí projdete …

Ne, neuhodli jste… nejste účastníkem magické show, ani výuky mistrem kouzelnickým Harry Pottrem, ale jste právě nyní svědky možnosti použití zcela převratného designového řešení montáže a instalace dveří, systému Xinnix. Premiérové vystoupení je možné shlédnout již nyní na výstavě Nábytok a bývanie v Nitře nebo na 18.mezinárodním stavebním veletrhu IBF v Brně na konci dubna.

Xinnix door systems – navrhuje, vytváří a vyrábí systémy pro vnitřní dveře. S těmito stavebními prvky lze snadno získat elegantní a nadčasové úpravy interiéru zabudováním zcela skrytých zárubní do stěny, takže dveře tvoří zcela hladkou, jednolitou plochu s okolní plochou. Na první pohled dveře ani nezaznamenáte, prozrazuje je pouze úzká linka na obvodu dveří.

Pro jednoduchou montáž postačí pouze jeden montážník. Při instalaci dochází k současné instalaci rámu i dveřního křídla, a tak je dosaženo neviditelného upevnění v konstrukci stěny. Toto nadčasové a precizní provedení je vhodné pro všechna dveřní křídla tloušťky 40mm a je možné se rozhodnout pro dveře otvírané k sobě i od sebe, vlevo i vpravo.

Xinnix systém je k dispozici pro všechny standardní velikosti dveří, a tak respektuje i zvyklostí architektů a stavebních odborníků a činí Xinnix produkty snadno použitelné v každém projektu. Navíc je systém vhodný pro sádrokartonové i zděné stěny libovolné tloušťky.

Součástí dodávky je i magnetický zámek, tři Xinnix dveřní závěsy s kapacitou 30 kg na jeden závěs i akustické těsnění formou silikonové pásky. Vzhledem ke komplexní dodávce Xinnix systému, která obsahuje i komponenty pro montáž a konečné fungování dveří, je cena za Xinnix systém více než výhodná.

Takže už věříte, že některé věci mohou být kouzelné, aniž je očaruje velký mág svojí kouzelnou hůlkou?

Procházejte stěnami mezi místnostmi téměř neviditelnými dveřmi se společností TWIN! TWIN– prostě kouzlit umí. Přesvědčte se o skvělých produktech společnosti TWIN na www.twin.cz!