Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Konkurenční výhoda pro hodinového manžela

Speciální školení iNELS přináší těm, kteří nabízí služby hodinových manželů nespornou výhodu proti svým konkurentům. Naučí se zde věci, které ostatní neznají a mohou tak nabízet opravdu kvalitní služby. Navíc za akční cenu 250 Kč za školení, včetně certifikátu. http://www.bydleniaz.cz/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

Peníze a komfort. To je oč tu běží!

Instalací úsporné digitální termohlavice ATV-1 a optimalizací ovládání vytápění a klimatizace mohou zákazníci ušetřit značné částky.
A kdo jim to poradí, když ne vy?

Možnosti bezdrátového řešení RF Control jsou obrovské a jeho instalace se navíc obejde bez vrtání a bourání. Ovládání topení, klimatizace nebo osvětlení jedním tlačítkem, bezpečí dětí pod kontrolou. Po takové nabídce by sáhla každá žena.
Chcete být poslem dobrých zpráv?

Výrobkem z budoucnosti je třeba chytrá krabička e-LAN-IR-003, která vám z několika ovládačů audia a videa udělá jeden univerzální. Muži jsou většinou hraví a přitahují je dokonalé elektronické hračky a vychytávky. A pohodlí přivítají také moc rádi. Chcete na ně spiklenecky mrknout?

Díky našim aplikacím, mohou vaši klienti ovládat svůj domov odkudkoli na světě pomocí svého telefonu nebo tabletu. Třeba o tom ještě neví. Co vy na to?

Získáte povědomí o moderních trendech v bydlení, o technologickém pokroku a novinkách v elektroinstalaci, topení a osvětlení.

A hlavně!

Máte v nás bezpečné zázemí a partnera, o kterého se můžete kdykoli opřít.

Termíny školení:

Holešov 7.11.2013
Praha 13.11.2013

Holešov 5.12.2013
Praha 11.12.2013

Seznam školení, s možností se přihlásit, najdete zde:

http://www.elkoep.cz/vystavy-a-skoleni/prihlaseni/skoleni-inels-rf-control-179/#registrationform