Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Markýzové látky dotváří vzhled fasády

Uvažujete o pořízení výsuvné, sklopné, anebo dokonce velkoplošné markýzy? Zcela nezávisle na typu konstrukce pamatujte na to, že je to především látka, co dělá markýzu markýzou. A protože markýza dotváří vzhled celého domu i zahrady, vedle užitných vlastností je důležitý také vzhled.

Pestrá paleta 260 odstínů látek markýz

Protože látky na markýzy dováří vzhled domovní fasády a okolí domu, jedním z nejdůležitějších kritérií při jejich volbě by měl být vzhled. Výhodou pořízení markýz  od velkého specializovaného dodavatele je široká paleta nabízených látek. Neobyčejně bohatý sortiment nabízí firma Rolrols, u které si můžete vybírat celkem z 260 barevných odstínů. Jedná se především o látky prvotřídní kvality od rakouské firmy Sattler.

Vynikající užitné vlastnosti

Pěkný vzhled není jediným důvodem, proč Rolrols používá k výrobě markýz právě tyto látky. Textilie Sattler se vyrábějí ze 100% akrylového vlákna, což je zárukou jejich stálobarevnosti a dlouhé životnosti, která činí až 15 let. Dlouhou životnost navíc prodlužuje impregnace proti vodě a plísním. Užitnou hodnotu látek na markýzy zvyšuje UV stabilizátor a celková antistatická úprava. Dalším druhem látky na markýzy je PVC textilie Soltis, která byla vyvinuta specielně pro exteriérové stínění, a která se rovněž pyšní vynikajícími užitnými vlastnostmi. Pokud Vám záleží na tom, aby venkovní markýzy vkusně dotvořily vzhled Vašeho domu, můžete si je vybrat právě u Rolrols na stránkách www.rolrols.cz.