Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


NADKROKEVNÍ IZOLACE

Nadkrokevní izolace Thermo Line - BydleníAZ.czZateplete střechu bez zásahu zevnitř

Potřebujete zateplit střechu na vašem domě, aby vám z ní zbytečně neunikalo teplo? Nechcete na zateplení používat běžné materiály, jako jsou polystyren a minerální vaty, které se složitě montují mezi krokve a stejně netěsní dokonale? Vyzkoušejte nadkrokevní systém THERMO-LINE.

Novinka se skvělými výsledky

Systém nadkrokevní izolace THERMO-LINE je úplnou novinkou na našem trhu. Jedná se o desky Permo therm z fenolické pěny (resol). Fenolická pěna je nový moderní materiál, který má až několikanásobně vyšší účinnost při zateplení, než je tomu u stávajících materiálů. Základem tohoto materiálu je fenolová pryskyřice. Uzavřená struktura extrémně malých buněk dodává materiálu tvarovou stálost a dlouhodobou odolnost proti opotřebení. Fenolická pěna má vynikající izolační vlastnosti a vzhledem ke schopnosti difuze ani nedrží vlhko.

Žádný nepořádek ani starosti

Nadkrokevní izolace z fenolické pěny má velké množství výhod. Jednou z nich je i fakt, že při její aplikaci nevzniká žádný nepořádek v interiéru. Desky se montují až na horní stranu krokví a materiál tak neubírá životní prostor vašeho domu, jako je tomu při zateplení zevnitř. Díky unikátnímu systému spojování desek nevznikají při aplikaci žádné tepelné mosty, kterými by z objektu unikalo teplo. Fenolické pěny jsou nehořlavé, nestékají a jsou 100% ekologické bez obsahu freonů.

Součástí systému je kromě desek Permo therm také parobrzda, prostupy izolací pro novostavby i rekonstrukce, lepicí pásky a těsnící materiály, systémové šrouby i speciální pásy.

Nadkrokevní izolace puren PIR

Další variantou nadkrokevních izolací jsou izolační desky puren PIR, které lze dle typu použít na šikmé nebo i ploché střechy. Jedná se o lehké a tuhé izolační desky bez obsahu freonů. Jsou zdravotně nezávadné. Jednotlivé typy jsou vždy oboustranně upraveny buď hliníkovou vrstvou, flísem nebo navíc doplněny i difuzní pojistnou hydroizolací.

Více informací naleznete na  http://www.mediterrancz.cz

Tagy: