Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Nevytírejte! Mopujte!

EWC giftbox Intl Packshot 240912Kdo by dnes vytíral podlahu s hadrem v ruce a lezl při tom po čtyřech? Ničil si záda neustálým ohýbáním a namáčel ruce do špinavé vody? Úklid 21. století je synonymem pro úklid pomocí mopu. S ním se každé vytření stane hračkou s nízkou spotřebou vody i saponátů. Navíc vám nezabere tolik drahocenného času jako při tradičním způsobu čištění podlah. Jednoduše a rychle vyčarujete ze svého bydlení útulný domov.

Hero

Tak nevytírejte! Mopujte!

Mopy jednoduše fungují jako odstředivky, odstraňují přebytečnou vodu a nepotřebují při tom ani elektrickou energii. Hodí se jak na suché, tak mokré vytírání. Protože jsou podlahy nejvíce zatěžované, a tedy i znečišťované části domu, vyžadují speciální pozornost. Každá podlaha má jiné potřeby a specifické vlastnosti. S pomocníkem v podobě třásňového mopu Easy Wring and Clean dostanou při úklidu vaše podlahy vždy tu správnou péči. Díky 100% mikrovláknům se voda do mopu snadno vsakuje a přebytečná voda je bez námahy odtraněna ždímačem umístěným ve vrchní části kbelíku. Počtem a intenzitou sešlápnutí pedálu ovládajícího ždímač si sami ovlivníte úroveň vyždímání mopu.

V kuchyni nebo koupelně vyčistíte keramickou dlažbu s tvrdým povrchem jednoduše pomocí hadru nebo mopu. Povrch zkuste očistit také jelenicí. Keramické dlaždice neleštěte, jelikož budou kluzké a mohlo by dojít k úrazu. Dřevěné podlahy bez nátěru nejlépe pravidelně zametejte, případně vytírejte suchým hadrem. Na dřevo s nátěrem pak používejte mop navlhčený v mýdlovém roztoku. Pokud chcete, aby se vaše podlaha leskla, natírejte ji voskem nebo emulzním leštidlem. Na linoleum vyražte s mopem mírně navlhčeným v teplé vodě. Pozor! Příliš velká vlhkost by mohla podlahu z linolea poškodit.
Easy Wring and Clean dokáže odstranit špínu z jakékoliv podlahy. Tak neváhejte a pusťte se s pomocníkem od Viledy do úklidu hned zítra

Více na: www.vileda.cz

http://www.vileda.cz/cs/produkty/mopy-a-kyble/easy-wring-and-clean-easy-mocio-set/