Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Poslední novinkou, se kterou přichází společnost BertolucciDesign na trh je židle Zeta, navržená italským designérem Andreou Lucatello.

Tento známý designér, který od útlého věku studoval strojírenskou techniku a formoval tak svoji kreativitu a zkušenosti, se v současné době věnuje především interiérovému designu.

Jeho díla jsou plná života a hravosti. Klade důraz na detaily a současně se v nich snoubí nadčasovost s moderním přístupem dneška. A taková je i židle ZETA.

Elegantně rafinovaný a zároveň nadčasový design inspirující se u písmene Z. Čistá linie lesklé ocelové konstrukce oblečená do ekokůže či textilie.

Široká škála nabízených barevných variant – od klasické bílé a černé až po výraznou fialovou a žlutou.

Židle Zeta se hodí do jakéhokoliv prostoru. Je ale určena i těm, kteřísi chtějí svůj interiér vybavit zajímavými solitéry.

Rozměry: 53x50x90

Cena 17 790 Kč

BertolucciDesign – 7 let zkušeností na trhu s atypickými byty

Od počátku svého působení se BertolucciDesign orientoval na výstavbu exklusivních půdních bytů na celém území Prahy.

Hlavní myšlenkou společnosti je nejen stavět nádherné půdní byty, ale i rekonstruovat celé domy, na kterých právě ony byty vznikají. Je kladen maximální důraz na moderní technologie, ekologické materiály a postupy, originální a neotřelý design jednotlivých bytů, i velkou prostorovou variabilitu, jejíž příjemnou atmosféru umocňují instalované klimatizace. Pro klienty je zřízeno architektonické oddělení, které se zabývá aplikací nejkvalitnějších obkladů, dlažeb, masivních dřevěných podlahových krytin, dveří a interiérových prvků.

Takřka všechny zmíněné prvky dnes BertolucciDesign importuje přímo z Itálie – kolébky designu.Primárním motivem je nabídnout zákazníkovi interiérové prvky, které se u českých dodavatelů vůbec neobjevují.

Pro velký zájem o tyto originální interiérové prvky ze strany zákazníků se společnost rozhodla otevřít i vlastní showroom. Od letošního roku je proto možné tyto výrobky obdivovat “naživo”. Současně se rozběhl e-shop, ze kterého je možné si jednotlivé produkty objednat.

tel. +420 774 007 774

www.bertoluccidesign.cz

Kontakty pro novináře:

Hana Pokorná

Tel. +420 774 007 774

pokorna@zfpdeveloper.cz

www.bertoluccidesign.cz