Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Výroba mozaikových, klasických a dekorovaných parket z masivu

Česká firma MOSAIC, s.r.o. se již od svého založení v roce 1992 specializuje na výrobu dřevěných masivních parket. Vyrábíme různé typy parket z kvalitního dubového nebo jasanového dřeva . Po dohodě se zákazníkem zabezpečujeme také odbornou pokládku parket. Na námi vyrobené parkety poskytujeme nadstandartní záruku 3 roky. Vyrábíme a montujeme dřevěné parkety pro tělocvičny, rodinné domy, byty a jiné bytové i nebytové objekty. Sídlo firmy i vlastní výroba je v Kunčicích u Bělotína. Zákazníky máme nejen po celé České republice, ale také v řadě států EU.


Vlastnosti dřevěných parket
Dlouhá životnost. Dřevěné parkety Vám vydrží dlouhá léta. Po několika letech si je můžete vybrousit , nalakovat a budou znovu vypadat jako nové.
Odolnost. Víte-li, jak se starat o své parkety, podpoříte jejich odolnost proti oděru.
Přírodní vzhled a zdraví. Dřevěné parkety jsou nevodivé, usazuje se tak na nich méně prachu a nečistot. Navíc navozují atmosféru čisté přírody.


Jednoduchá údržba. Parkety můžete vysávat vytírat a nebo jen zametat. Celková údržba je jednoduchá.
Typy dřevěných parket
Klasické parkety. Parkety z masivního dřeva se úspěšně používají už dlouhá léta. Díky svým vlastnostem jsou jen obtížně nahraditelné.
Mozaikové parkety. Mozaikové parkety vyrábíme z kvalitního dubového nebo jasanového dřeva. Můžete si vybrat z mnoha vzorů a barevných odstínů.
Průmyslové parkety. Kantovky se vyrábí z úzkých dubových nebo jasanových lamelek , které se skládají do čtverců či obdelníků bez konstrukčních spojů a bez lepení. Jsou vždy originální a díky své tloušťce mají extrémně dlouhou životnost.
Zámecké parkety. Čtvercové dřevěné parkety s řadou vzorů, které vytvářejí zajímavý efekt v dané místnosti. Doporučujeme odbornou pokládku.
Podlahová prkna. Vyrábíme také podlahová prkna přímo na míru dle představ zákazníků.

Tel.: +420 581 698 741
Odbyt: +420 581 698 744 , 581 698 743

Mobil: +420 723 091 705 , +420 721561511

e-mail: hendrychova@mosaic.cz , tomaskova@mosaic.cz