Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Do nového roku s novým designem bydlení: dveře Sapeli v lednu pořídíte s 10procentní slevou

Vnitřní dveře Sapeli, foto: DODO for life

Vánoce už jsou sice za námi, ale to neznamená, že bychom si nemohli pořídit další dárek. Pokud dlouhodobě přemýšlíte o novém vzhledu vaší domácnosti, pak je právě teď ten správný čas. Až do konce ledna totiž můžete pořídit dveře Sapeli se slevou 10 procent. A věřte, že výměna vnitřních dveří promění vaše bydlení k nepoznání.

Novoroční akce na interiérové dveře Sapeli se vztahuje na 17 modelů dveří a zárubní z nejrůznějších materiálů. Vybrat si tak můžete jak celoskleněné dveře, tak bez výplně, samozřejmostí jsou i bezpečnostní dveře. A jedinečný je také jejich design. Výrobky společnosti Sapeli jsou totiž spjaty se světem architektury a bytového designu, dlouhodobě se hlásí k podpoře projektu INSPIRELI, který spojuje tuzemské i zahraniční architekty, designéry a studenty těchto oborů.

Jistě vás potěší, že tuto skvělou novoroční akci můžete kombinovat i s akcí 210 cm za cenu 197 cm a bezfalc zdarma. Sleva se však nevztahuje na kategorii Praktik, doplňky, příplatky, dopravu a montáž. Při nákupu dveří SAPGLASS platí sleva pouze na zárubeň, naopak při nákupu vstupních dveří s kovovou zárubní se sleva vztahuje pouze na dveře.

Nové vnitřní dveře Sapeli můžete objednat v jakékoliv značkové prodejně DODO for life. Pobočky Sapeli Praha jsou k dispozici na sedmi místech v Praze, dále pak Mladé Boleslavi nebo Plzni. Využít můžete také e-shop Sapeli.