Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Nové byty v Praze lákají k modernímu a pohodlnému životu

Najít vhodné místo pro život je někdy komplikované. Buď vám nevyhovuje lokalita, nebo stav nemovitosti či samotný byt. V Praze je trh s realitami živý. Staví se zde stále nové byty, a to i ve velmi atraktivních lokalitách.
Praha je skvělým místem pro život, pokud si vyberete vhodné místo a byt, který bude odpovídat vašim představám. V současné době vzniká v pražské metropoli řada zajímavých developerských projektů a nové byty, které splňují požadavky na moderní bydlení.
Žádaná Praha 4 nebo Praha 10
Začněme lokalitou. Výstavba nových bytů proběhla, resp. probíhá v žádaných čtvrtích Prahy 4 a Prahy 10. Že je o nové byty v této lokalitě skutečně zájem potvrzuje již vyprodaný projekt Zelený Botič. „Poslední volný byt jsme prodali počátkem tohoto roku a v současné době je v rámci tohoto projektu volný již jen komerční prostor,“ potvrdila Lada Kuncová ze společnosti Geosan Development, která výstavbu realizovala.
Podobná je situace i v případě developerského projektu Kaskády u Botiče, kde bylo vystavěno 102 nových bytů, které již našly své majitele. „Stejně jako v případě Zeleného Botiče se jednalo o velmi lukrativní lokalitu, která nabízí bydlení nedaleko centra a zároveň blízko přírody,“ doplnila Kuncová.
Volné nové byty však zájemci stále najdou v Praze 4, a to v rámci projektu Liberty Building . Jde o jedinečný projekt, který zahrnuje nejen výstavbu nových bytů, ale ve druhé etapě také rekonstrukci administrativní části bývalé továrny Regula, kde vznikne skutečně originální bydlení.
„Rekonstruovaná část etapy je vymezena ulicemi Kloboučnická a Bartoškova. Přímo v jejím hrotu je umístěna funkcionalistická věž, ve které vznikl zcela unikátní dvoupatrový byt s prostornou terasou a nádherným výhledem na část metropole,“ uvedla Kuncová.
Ojedinělé byty mají zcela výjimečný charakter – vyznačují se vysokými stropy, jsou prostorné a prosvětlené. Zájemci mohou vybírat z různých dispozic a metráže. Počítalo se s výstavbou bytů pro jednotlivce i rodiny.
Malé i velké nové byty
Developerské projekty vždy zohledňují různé požadavky na bydlení. I proto v rámci výstavby nových bytů v Praze najdeme byty o velikosti 1+kk až po dispozice 5+kk. Platí přitom, že největší zájem bývá o menší byty, které je možné pořídit jako investici a následně je pronajmout, nebo o byty 3+kk, jež poskytují dostatek prostoru pro rodinný život.

nové byty Geosannové byty Geosan
Co se týká metráže, je možné vybírat z bytů o velikosti 40 metrů čtverečních až po velké prostory nad 120 metrů čtverečních. Dispozice i velikost bytu je přitom vhodné volit nejen s ohledem na aktuální potřeby, ale také s výhledem do budoucna.
Přijďte nové byty nezávazně omrknout
Pokud vás výstavba nových bytů v Praze 4 zaujala, neváhejte a přijďte se nezávazně podívat, zda splňuje vaše představy o ideálním bydlení. „Pro zájemce o nové byty v projektu Liberty Building pořádáme pravidelně dny otevřených dveří, a to každou středu od 12.30 do 17.30 hodin. S ohledem na velký zájem je vhodné si prohlídku nejprve domluvit s prodejcem na telefonu 800 213 215. Vstup na stavbu bez doprovodu prodejce není možný,“ uzavřela Kuncová.