Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


ZELENÁ PRO DŘEVOSTAVBY OVELOS

dřevostavba OvelosPři realizaci staveb jsou neustále vyhledávány tradiční stavební materiály, především dřevo. Oblíbenými stavbami k bydlení jsou dřevostavby, jež oplývají kvalitou, energetickou úsporou, vzduchotěsností a výbornými tepelně-izolačními a akustickými vlastnostmi.
Vzhledem k tomu, že na trhu je mnoho společností, které staví dřevostavby, rozhodli jsme se vám představit jednu ze stálic na českém trhu. Jednou z takových společností je Ovelos pozemní stavby a.s.. Společnost OVELOS se věnuje výstavbě kvalitních, komfortních, moderních, ekologických a nízkoenergetických dřevostaveb za přijatelné ceny pro každého. OVELOS, pozemní stavby je akciová společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu, s realizací více jak 850 domů.
Podrobné informace o všech realizovaných domech, které jsou stavěny systémem OVELOS najdete na stránkách www.ovelos.com.

dřevostavba Ovelos

dřevostavba Ovelos

V dnešní době, kdy je kladen důzar především na úsporu energií, dáva většina klientů přednost domům typu bungalow a to právě pro snažší regulaci vnitřní teploty – nevytápí se schodišťový prostor a na něj navazují systém chodeb.

dřevostavba Ovelos

dřevostavba Ovelos

A proč bungalow právě od OVELOSU?

⦁ bezkonkureční cena výstavby domu na klíč včetně základové desky
⦁ naprosto ekologické bydlení vhodné i pro alergiky
⦁ stavebním základem jsou moduly z prvotřídního, vyschlého dřeva bez jakýkoliv lepidel, toxinů a aldehydů
⦁ snadná regulace vnitřní teploty a energetická úspora
⦁ absolutní variabilita dispozic
⦁ zvýšená pevnostní odolnost nosných stěn příhradové kontrukce oproti sendvičovým stavbám
⦁ přízemní bydlení je nejen vhodné pro rodiny s malými dětmi, když je chcete mít neustále na očích, ale pro i střední populaci a hlavně jako senior oceníte přízemní- bezbarierový dům !!! Myslete už teď na svou budoucnost
⦁ rychlá výstavba domu cca 3 měsíce – jsme vám k dispozici k vyřízení stavebního povolení, hypotéky
⦁ systém výstavby s dlouholetou tradicí na české trhu s realizací více jak 830 domů