Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Voňavé prádlo díky síle páry

Whirlpool FWSD81283WS EU

Pračka je nepostradatelným pomocníkem každé domácnosti. „Když si dobře vyberete, bude vaše prádlo nejen dokonale čisté, ale i voňavé a nepomuchlané, přestože je nestihnete hned po doprání vyjmout. Váš denní režim už se nebude přizpůsobovat praní,“ říká Darina Papáčová, produktová školitelka společnosti Whirlpool.

Výběr pračky není úplně jednoduchá záležitost. Nejprve se zamyslete nad tím, kde budete mít pračku umístěnou a kolik na ni máte místa. Podle toho zvolte model s předním, případně vrchním plněním a hloubku. Dalším hlediskem je kapacita bubnu a energetická účinnost. Nebojte se při výběru nového spotřebiče vsadit na inteligentní technologie, např. 6. SMYSL, díky níž ušetříte čas, vodu i nákladnou energii. 6. SMYSL automaticky nastaví parametry tak, aby bylo dosaženo skvělých výsledků s maximální efektivitou. Funkce FreshCare+ u nových předem plněných praček Whirlpool navíc bude provzdušňovat vyprané prádlo, dokud je nebudete moci vyjmout. Pračka po skončení pracího cyklu napustí a ohřívá malé množství vody. Vzniká blahodárná pára, která spolu s šetrnými obousměrnými pohyby bubnu vyprané prádlo provzdušňuje, a tím ho osvěžuje. Funkci FreshCare+ můžete zvolit stisknutím tlačítka před začátkem praní nebo v jeho průběhu a zároveň ji můžete kdykoliv zrušit. Pračky Whirlpool FreshCare+ patří do nejúspornější energetické třídy A+++ a jsou k dispozici v několika modelech s kapacitou 6–9 kg a v hloubce od 45 do 58 cm, aby se vešly do každého prostoru,“ radí Darina Papáčová, produktová specialistka značky Whirlpool.

Nové pračky Whirlpool FreshCare+ poskytují dokonalou péči pro každý typ tkaniny. Sedm speciálních pohybů bubnu přizpůsobuje frekvenci a délku otáčení bubnu konkrétnímu materiálu a fázi praní: od nejodolnějšího po nejjemnější jako je vlna a hedvábí. Zaručují perfektní výsledky praní už při 15 °C. Funkce Clean+ zase umožňuje přizpůsobit prací cyklus jedné ze tří úrovní znečištění prádla. Zdokonalený invertorový motor zaručuje tichý chod a vysokou energetickou účinnost – až 30 % úspor v porovnání s energetickou třídou A+++. Potěší i intuitivní a snadné ovládání a velký vkládací otvor, který snižuje námahu při plnění pračky a vyjímání prádla.

Více na www.freshcare.cz a www.whirlpool.cz