Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


AirLiveIoT sety pro chytré domácnosti

AirLiveIoT sety pro chytré domácnosti

AirLive představil tři balíčky svých IoT zařízení pro chytré domácnosti. Každý set Smart LifeIoT zařízení AirLive poskytuje základní vybavení pro monitorování, zabezpečení a řízení chytré domácnosti. Jednoduchá instalace typu „udělej to sám“ nevyžaduje žádné velké odborné zkušenosti a zvládne ji skutečně každý.

 

Postavte si svůj bezpečnostní systém

Pomocí AirLive Smart Life si snadno zabezpečíte svůj domov. Senzor umístěný na dveřích nebo okně spustí poplach, jakmile se je někdo nepovolaný pokusí otevřít. Současně s hlasem sirény vám přijde zpráva do mobilu, ať jste kdekoli. Vy můžete následně například vzdáleně zapnout světla v domácnosti na odstrašení lupiče.

Instalace ve čtyřech krocích

Na zprovoznění celého systému stačí čtyři jednoduché kroky:
Naistaluj bránu —– Stáhni aplikaci —– Naistaluj senzory —– Užívej.

Řízení domácnosti odkudkoli

AirLive Smart LifeIoT zařízení jsou vybavena P2P technologií. Uživateli stačí připojit IoT zařízení k základní jednotce a naskenovat QR kód do řídící aplikace. Následně může řídit a sledovat IoT senzory vzdáleně, třeba ze zahraničí.

Zapněte si automaticky světlo

Předtím, než v noci přijdete domů, tak si můžete předem zapnout světlo připojené do zásuvky Smart Plug, buď pomocí telefonu anebo se světlo zapne automaticky při aktivaci senzoru na dveřích.

Sledujte dění doma naživo

AirLive IP kamera SmartCube 300W je WiFi kamera s vysokým rozlišením. Díky AirLive Smart Life aplikaci můžete sledovat v reálném čase, co se děje ve vaší domácnosti.

Druhy balíčků

Balíčky SK-101 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor, Smart Plug)
Balíček SK-102 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor)
Balíček SK-103 (základní jednotka/brána, senzor 3v1, PIR sensor, bezdrátový Cube)

 

O společnosti AirLive: Partnerství pro dozor síťových řešení

AirLive je předním poskytovatelem síťových dohledových systémů. S více než 23 letou zkušeností se AirLive soustřeďuje na vývoj kompletního sortimentu inovativních a vysoce výkonných produktů, včetně IP kamer, bezdrátových routerů, POE přepínačů, videopřehrávačů, monitorovacího software a dalších. Aby AirLive udržovala flexibilitu a trvalou hodnotu síťových řešení, úzce spolupracuje se svými partnery. Informace o řešeních společnosti AirLive jsou k dispozici na