Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Amirro na domácím i zahraničním trhu

Lumina senzor LED 80 x 60 cm

Po téměř čtvrt století své existence na trhu patří firma Amirro nejen k české špičce v oboru, ale také mezi přední evropské výrobce a zpracovatele plochého skla a zrcadel. Sedmdesát procent z jejích produktů putuje na export, do Německa, Rakouska, Anglie, Dánska i Holandska.

Rozsáhlý domácí trh zásobuje společnosti nejen prostřednictvím řetězců Hornbach, SIKO a Ptáček Velkoobchod, ale také více než čtyř stovek maloobchodních prodejen se sanitárním a bytovým sortimentem. O skvělá zrcadla a skleněné produkty mají eminentní zájem samozřejmě i výrobci nábytku, stejně jako významná sklenářství. U všech odběratelů boduje Amirro zejména kvalitou zpracování. Má totiž k dispozici většinu existujících technologií na opracování plochého skla a zrcadloviny. Jde především o CNC řízené tvarové vyřezávání a opracování hran, rovné i tvarové fazetování, broušení i leštění hran v různých profilech. Její odborníci si díky špičkovému vybavení umějí poradit se strojním CNC gravírováním, vrtáním, frézováním výřezů a otvorů, pískováním, sítotiskem, lepením nábytkářských kovových dílů UV lepidlem a dalšími pracovními postupy. Do strojového parku patří například CNC bruska firmy Intermag, ale i stroje firmy Bavelloni.

Skvělé designové výrobky z portfólia Amirro jsou vhodné pro vybavení domácností i firemních interiérů, kde úspěšně sehrávají jak vysoce funkční, tak i dekorativní roli. Není pro ně problém splnit veškerá individuální přání, kapesním zrcátkem počínaje a například stolní deskou z 19 mm silného skla s vyleštěnou hranou konče. Vstupní surovinou je kvalitní sklo v podobě Float a zrcadlových tabulí, jež všestranně splňují nejpřísnější technologické parametry.

Více na www.zrcadla.cz