Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


bauMax otevírá novou prodejnu v Praze

Nová prodejna Baumax na Praze 4Dne 19. března 2013 otevírá bauMax novou pobočku v Praze 4. Dvoupodlažní prodejna je dosud největší prodejnou bauMax v České republice a disponuje prodejní plochou ca. 15.000 m², která je rozdělená do čtyř světů podle sortimentu – stavba, bydlení, dílna a zahrada.

bauMax působí v České republice již 21 let. Česká republika je dnes s 24 prodejnami nadále největším zahraničním trhem skupiny bauMax. S prodejní plochou více než 200.000 m² a téměř 1300 zaměstnanci patří bauMax k předním provozovatelům prodejen pro řemeslníky a kutily na českém trhu. Téměř 50 % našeho obratu pochází od dodavatelů z regionu.

V souvislosti s otevřením nové prodejny bude ukončen provoz nyní již příliš malé prodejny bauMax v ulici Türkova. Pracovníky zavřené prodejny převezme nově otevřená pobočka.

Highlights bauMax Praha Michle

Nová prodejna bauMax byla postavena za pouhý rok výstavby a rozprostírá se na dvou podlažích. Budova disponuje celkem téměř 300 parkovacími místy a je vybavena energeticky úsporným systémem osvětlení.

Absolutní premiéru bude mít na prodejně naše nové Centrum oken a dveří. Zde zákazník dostane kompletní poradenský servis při výběru a montáži oken, dveří nebo vestavěných interiérových skříní. Zkušení pracovníci sestaví návrhy, poradí při výběru, zprostředkují montáž a vypracují varianty cenových nabídek.

V zahradním centru na ploše 2.000 m² naleznou zákazníci velký výběr novinek produktů, nářadí a rostlin pro nadcházející zahradní sezónu. Jednou z nejvýraznějších součástí nové prodejny je koupelnové studio. Pomocí plánovacích programů pro koupelny v 3D si mohou zákazníci přímo na místě nechat navrhnout svou koupelnu snů. Odborní poradci v prodejně, pracovníci Key Accounter na staveništi jsou zákazníkům k dispozici a poskytují kompletní poradenství.

V Testovacím centru pro elektrické nářadí mají všichni zákazníci možnost si nejprve zboží vyzkoušet, než se rozhodnou pro vhodný produkt. Kromě toho jsou v Inovačním centru pro elektrické přístroje exkluzivně vystaveny nejmodernější technologie.

Další významnou součást představuje moderní parketové a podlahové studio: Zde zákazníci naleznou laminátové a parketové podlahy a prezentace obkladů na nejvyšší úrovni a mohou si splnit všechna přání z široké nabídky produktů od nejnižší cenové úrovně až po výrobky nejvyšší kvality. V příslušných objednacích centrech mají zákazníci navíc možnost si řadu různých variant přímo objednat. Zboží potom obdrží během jednoho týdne.

„Drive In“ jako centrum stavebnin pro profesionální zákazníky

Další významnou součástí nové prodejny je speciální koncept stavebnin Drive-In o rozloze 3.500 m². Zde mohou zákazníci všechny potřebné stavebniny naložit do auta přímo pod střechou prodejny. Pro živnostníky a velké zákazníky to znamená významné ulehčení při nákupu.

Kromě toho nabízí stavební centrum včetně oddělení prodeje stavebních prvků bohatou paletu stavebních materiálů, které jsou k dispozici na skladě ve velkém množství. Další nabídku servisních služeb tvoří míchání barev a přířez dřeva, jakož i půjčovna nářadí a přívěsů.

Tým pracovníků bauMax Praha Michle

Pod vedením paní Ivety Konrádové je zákazníkům v Praze Michli radou i skutkem k dispozici téměř 100 pracovníků.

Nová zákaznická karta bauMax je tady!

Současně s otevřením nové prodejny v Praze Michli provedl bauMax relaunch zákaznické karty v České republice. Zákaznická karta v novém designu je v Praze – Michli k dostání od 19.3.2013 a s okamžitou platností nabízí ještě více výhod pro nakupování u společnosti bauMax.bauMax vyjadřuje prostřednictvím nového systému slev poděkování svým věrným zákazníkům formou atraktivních nabídek a ročního bonusu ve výši až 10 %. Vedle toho budou držitelé zákaznických karet dostávat exkluzivní nabídky produktů, pozvání na zvláštní akce a zvláštní rabaty pro servisní služby jako například bezplatné zapůjčení přívěsu nebo zvýhodnění u služby přířezu dřeva.

Fakta o společnosti bauMax

bauMax je mezinárodně působící rodinná firma, která zahájila svou obchodní činnost před 36 lety v Rakousku. Dnes je společnost s celkem 159 prodejnami zastoupena v devíti zemích. Akční rádius společnosti přitom sahá od Rakouska až po Turecko. V zemích střední a jihovýchodní Evropy získal bauMax postavení vedoucí firmy na trhu potřeb pro řemeslníky a kutily a dosahuje známosti ve výši 90 %. Ročně ve všech prodejnách obslouží celkem ca. 50 mil. zákazníků.

S dnešní nově otevřenou prodejnou provozuje bauMax v současné době 159 prodejen v devíti zemích, z toho 24 v České republice, 66 v Rakousku, 14 na Slovensku, 15 v Maďarsku, 4 ve Slovinsku, 7 v Chorvatsku, 15 v Rumunsku, 8 v Bulharsku a 6 v Turecku.