Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Bezpečný domov s dveřmi Sapeli Dveře Sapeli pro bezpečný domov

Iteriérové dveře SapeliVenezia

Domov je místem klidu, odpočinku a útočištěm pro celou rodinu. Kromě toho, že chceme, aby byl náš domov útulný a vypadal dobře, záleží nám také na tom, abychom se v něm mohli cítit bezpečně. Začněme u bezpečnostních dveří.

Dřevěné bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře Sapeli s dřevěnou konstrukcí jsou vyráběny v několika modelových řadách. Kromě toho, že dbají o vaši bezpečnost, jsou k dostání také v dalších úpravách, jako ZVI (zvukově izolační), DPO nebo Klima. Společnost Dodoforlife je nabízí ve 2. bezpečnostní třídě a jsou vhodné pro zabezpečení bytu, kanceláře nebo chráněných prostor. Tyto dveře jsou vybaveny pasivními čepy a vícebodovým zámkem. Nově si také můžete tyto bezpečnostní dveře Sapeli ve dřevě pořídit v bezpolodrážkovém provedení.

Interiérové dveře Sapeli Lotos

Interiérové dveře Sapeli Lotos

Kovové bezpečnostní dveře

Tyto bezpečnostní dveře zajistí opravdu spolehlivě vaši ochranu proti násilnému vniknutí. Bezpečnostní dveře Sapeli – kovové, mají vnitřní trezorový mechanismus se šesti až sedmi bezpečnostními čepy.Ty se pak zasouvají do kovových zárubní a zajišťují tím celý dveřní prostor. Stejně jako u dřevěných, si můžete vybrat z různých modelových řad a nechat si je povrchově upravit dle vlastního přání. Samozřejmostí je také požární odolnost bezpečnostních uzávěrů a všechny typy dveří jsou zkoušeny a certifikovány. Nacházejí se ve 3. bezpečnostní třídě. Můžete je použít k zabezpečení kanceláří, chráněných prostor i bytů.

Požární a kouřotěsné

Dveře Sapeli, které nabízí společnost Dodoforlife jsou prověřeny přísnými atesty a dlouholetým provozem. Požární uzávěry Sapeli jsou odzkoušené pro osazení do lehkých i tuhých konstrukcí a je možné je dodávat jak s protipožární tak s kouřotěsnou odolností.

Při zkoušce jsou dveře Sapeli vystaveny velmi náročným teplotám a musí splnit tři základní kritéria, kterými jsou izolace, radiace a celitvost. Všechna kritéria splnily dveře Sapeli nad očekávání a testy oficiálně potvrzují, že Sapeli je jedním z mála výrobců, kteří nabízí prověřené dveře.

Iteriérovéceloskleněné dveře Sapglass

 

Tyto speciální bezpečnostní dveře i další interiérové či vstupní dveře seženete ve všech značkových prodejnách Sapeli nebo na e-shopu Sapeli. Kamenné prodejny se nacházejí po celé České republice a můžete se spolehnout, že se vám vždy dostane té nejlepší péče a užitečných rad a tipů.