Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Blíží se oslava kolaudace? Vyberte ten správný dárek!

sedaci-vak-fotbalovy-mic

Vybrat správný dárek k narozeninám nebo Vánocům bývá poměrně lehké. Horší je to, pokud jste omezeni tím, že se musí jednat o dárek do bytu. Takový požadavek musíte splnit například při oslavě kolaudace. V tomto článku jsme pro vás připravili několik tipů pro výběr vhodného a originálního dárku do bytu.

Správný dárek? Originální a praktický!

Ano, pokud tyto dva předpoklady váš dárek splní, pak si můžete být téměř jisti, že jste se trefili do černého. Zvolte něco, co není běžně dávaným dárkem a zároveň něco, co bude obdarovaná osoba skutečně nejlépe dennodenně využívat. Velmi dobrou volbou může být například sedací pytel. Jedná se o křeslo vyplněné malými kuličkami, které skýtá nadstandardní pohodlí a zároveň je pro vaše záda dobré ze zdravotního hlediska. Pokud mají majitelé bytu dítě, které je navíc milovníkem nějakého sportu, můžete mu pořídit speciální dětský sedací vak v designu jednoho ze sportovních míčů. Jedná se o univerzální dárek, který potěší každé dítě i jeho rodiče. Tímto dárkem rozhodně nešlápnete vedle! K dispozici jsou například sedací vaky ve tvaru fotbalového míče, případně ve volejbalovém či tenisovém provedení. Pořád vás nenapadá originální dárek? Zkuste se podívat na weby, které se přím na danou problematiku zaměřují.

Řiďte se preferencemi obdarovaného

Pokud jste odvážnější povahy a rozhodli jste se koupit něco, co odpovídá vkusu obdarovaného, můžete majiteli koupit obraz na plátně jako klasickou dekoraci do bytu. V tomto případě se však řiďte osobností a končíky obdarovaného. Jedná se o vášnivého cestovatele? Pak mu můžete koupit obraz s motivem pouště nebo obraz Eiffelovky. Nebo je majitel milovník kávy? V tom případě ho neurazí obraz kávy, který si může pověsit do kuchyně a vychutnávat si tak svůj šálek skutečně všemi smysly. A pokud chcete být skutečně originální a zároveň má obdarovaný rád novinky a technické vymoženosti, můžete mu pořídit svítící LED obrazy. Jedná se o novinku na českém trhu, která dodá vašemu interiéru nádech stylovosti a odvážnosti. Disponují řadou výhod – kromě dekorace slouží jako lampička, jejíž intenzitu lze regulovat, jejich instalace je velmi snadná. Jsou také velmi energeticky úsporné, takže se nemusíte být účtů za elektřinu. Dětem navíc může takový obraz s pohádkovým motivem pomoci při problémech s usínáním.

Kvalita především

Je dobré mít také na paměti, že dárek by měl vypadat kvalitně a být kvalitní. Ať už se bude jednat o dekoraci do bytu, kuchyňský přístroj nebo láhev alkoholu, vždy by měl být dobré kvality. Pokud majitel rád spočine nad sklenicí alkoholu, můžete zvolit láhev kvalitní whisky. Na současném trhu zaplaveném mnoha produkty, často nekvalitními, je však dost těžké vybrat produkt, jehož cena by opravdu odpovídala kvalitě. V tom případě můžete navštívit specializovaný internetový obchod, jehož majitelé pečlivě vybírají a dovážejí ty nejkvalitnější whisky přímo ze Skotska. Vybrat si můžete z několika cenových kategorií. Vždy však máte jistotu, že zvolíte kvalitní kus, který bude zároveň naprosto originální – dané whisky nejsou v běžných obchodech vůbec k dostání. Stejně tak pokud se
rozhodnete koupit paní domu nějakou kosmetiku, zaměřte se na to, aby byl daný produkt kvalitní. Pokud si nejste jistí, jaký má v této oblasti hostitelka vkus, můžete zvolit nějaký univerzální produkt, který ocení a využije každá žena. Příkladem může být luxusní kosmetický olej s všestranným použitím. Doporučujeme 100% přírodní olej Arganeol na vlasy a obličej, dovážený přímo z marocké ženské manufaktury. Jedná se o nejkvalitnější a nejoblíbenější produkt tohoto druhu na českém trhu, a tak máte jistotu, že s ním uděláte hostitelce radost.

Pokud jste při výběru dárku do bytu stále bezradní, můžete najít další tipy např. na stránkách www.tip-darky.cz