Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Bydlení v Olomouci – obklopte se krásou památek

Fincentrum nemovitosti v Olomouci

Jestli se rozhodujete, zda koupíte nemovitost v Olomouci, určitě neváhejte. Přečtěte si, proč je bydlení v Olomouci skvělou volbou.

Zajímavá místa a potěcha pro oko

Olomouc představuje univerzitní město a centrum Olomouckého kraje. V tomto městě žije zhruba 100 000 obyvatel a jedná se o 6. nejlidnatější město v rámci České republiky. Olomouc se může pochlubit úžasnou atmosférou, pro kterou je vyhledávaným místem festivalů a konferencí. Historické jádro vás okouzlí svými památkami, které tají dech. Pyšnit se může především čistotou a udržovaností.

Perfektní dostupnost

Město má dobře vyřešenou infrastrukturu a vzhledem k tomu, že se nejedná o obrovskou metropoli, cestování je jednodušší. Všude budete za chvíli, a to dokonce i pěšky. Na dosah ruky jsou ilékaři, školy a školky. Najdete zde také několik obchodních center, kde můžete trávit čas nejenom nakupováním, ale i zábavou pro děti.

Bydlete v zeleni

Hledáte-li zeleň, i tady se vám nabízí několik lokalit pro relaxaci. Město se pečlivě stará o parky a další zelená veřejná prostranství. Dáváte přednost soukromí? Pak není nic jednoduššího, než si pořídit byt v rezidenci, která má okolo novostavby uzavřenou privátní zelenou zahradu. Do objektu mohou pouze majitelé bytů, takže zahrada nabízí bezpečné a udržované místo pro vás i vaše děti.

Je libo centrum nebo okraj?

Nové byty se staví především na okraji Olomouce a stále je po nich velká poptávka. Největší zájem zaznamenávají byty menších rozměrů. Vybrat si můžete rezidence, které jsou citlivě zasazené do okolí parků nebo soukromých zahrad. K dispozici jsou ale také starší zástavby v centru a okolí. Pokud hledáte bydlení v Olomouci, obraťte se na Fincentrum Reality, které ve městě nabízí prodej a pronájem nemovitostí. Kancelář nabízí kompletní služby včetně zařízení financování.