Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Být krásná, nestačí! Kliky vás svou kvalitou překvapí…

Každý z nás, kdo řeší otázku bydlení či jeho rekonstrukci, se setká v určité chvíli s výběrem dveří a jejich součástí – s výběrem kliky. Zkuste si představit váš dům, který je jako od designového návrháře, zkrátka vše tak, jak má být se stylem, který jde ruku v ruce s trendovými klikami, stvořenými přímo pro vás.

Interiéroví návrháři uvažují o klice jako o skutečném šperku, který podtrhuje a umocňuje celkový dojem z interiéru.Vždy jde o detaily – povrchy, rozměry, tvary a jejich vzájemné kombinace. V současnosti je trendem důraz na použití jednoho druhu kování na všech typech dveřních a okenních křídel tak, aby interiér působil opravdu jednotně. Lidé, kteří si kupují kování TWIN, si velmi často díky široké nabídce kování pro dveře a okna vytvářejí interiér v jednotném provedení zvoleného designu.

Takto vybrané kování spolu tvoří jedinečný zážitek, harmonický celek ve stejném designovém provedení. Přestože každá klika otvírá jiný zámek, mají stejný tvar a povrchovou úpravu a vy se každou chvílí o tomto svými smysly přesvědčujete. Vnímáte úžasné tvary a je víc než jasné, že dveře se podařilo ozdobit tím správným šperkem.

Na stránkách www.twin.cz můžete vybírat svou rodinku kování se stejným rodokmenem…

Dveře jsou tedy zahaleny do skvělých šatů, ale co udělat, pokud nám tak trochu „zabírají“ více místa, než máme k dispozici?

Existují i vychytávky, jak ušetřit prostor kolem dveří. Znáte je?

Určitě to každý z nás známe, vstupujeme do dveří … a ozve se rána. Ano, právě jsme svědky srážky dvou dveřních křídel. V závislosti na razantnosti našeho vstupu a síle, kterou vyvine naše ruka, dojde k menšímu či většímu odření povrchu otevíraných dveří. Vzniká situace, kde s použitím dvou či více normálních otočných dveří v malém prostoru snad ani s největší opatrností, nelze srážce dveří předejít. Snad ještě horší moment může nastat ve chvíli, kdy se potřebujeme pohnout nebo pootočit po vstupu do oné místnosti a dostaneme se do dráhy dveří a … a jsme prostě v pasti.

V pořadu Receptář představila společnost TWIN právě pro tyto případy elegantní řešení- nabízí jedinečný inovativní způsob oboustranného otevírání dveří- systém ERGON. Je to způsob otevírání dveří, kde dochází ke kombinaci “ otočného a posuvného“ pohybu dveřního křídla v jednom jediném mechanismu, který extrémně minimalizuje nároky na půdorysný prostor otevřeného dveřního křídla oproti klasickému, a to až o 40%.

Přijďte si je vyzkoušet, mile vás potěší lehké otvírání dveří vybavené systémem ERGON. Systém ERGON zvyšuje komfort interiéru a prostory s minimálními rozměry se stávají přístupnými.

Víme tedy, jak rafinovaně doma ušetřit prostor…, jen je třeba ho dostatečně zabezpečit.

Mít krásný a útulný domov, je něco, čeho chce docílit každý z nás. Pokud se Vám tento sen splní, chcete se doma cítit bezpečně. Pocit nedotknutelnosti domova je pro každého velice důležitý.
Víte ale, jak zabezpečit Vaše sídlo se spoustou drahocenných věcí tak, aby do Vašeho království nevnikl nezvaný host?

Právě bezpečnostní kování TWIN se postará o bezpečí Vašeho domova, poradíme Vám…

Bezpečnostní kování TWIN je vyrobené tak, že odpovídá náročným zkouškám certifikačních úřadů, získalo certifikaci zabezpečení třetí třídy, proto odolává a zamezuje překonání vstupních dveří nepovolanou osobou nebo přímo zlodějem. Pokud si budete chtít vaše bydlení i pojistit je certifikát takřka nutností.

V nabídce TWIN je možné si zvolit variantu klasického štítku nebo bezpečnostní rozety… Do bezpečnostního kování se vyplatí zainvestovat, jelikož si od společnosti TWIN kupujete nejen certifikované kování ale i záruku, která je mnohdy až 15 let.

Chraňte si svůj domov, soukromí a majetek, kování TWIN vám to umožňuje!

Vybírejte dominanty Vašich dveří s firmou TWIN a nechte se inspirovat její širokou nabídkou na www.twin.cz !