Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Chytrá kombinace pohodlí a kvality

Okopávání záhonků a sekání trávy je sice báječný relax, ale i u toho si člověk musí udělat pauzu. Pěkně vydechněte, pohodlně se usaďte, dejte si kafíčko a bábovku, a pak směle pokračujte! Zkrátka a dobře – když už relaxujete, tak opravdu s gustem!

Ratanové pohodlí

Už se vám někdy stalo, že jste se houpali na zahradní umělohmotné židli, rozjely se jí nohy a vy jste si pořádně natloukli pozadí? Pokud jste mladí, tak se toho až tolik nestane. Ale myslete na návštěvy, babičky, dědečky a tetičky, u kterých by to nemuselo skončit jen úsměvnou historkou. Moderním a praktickým řešením jsou ratanové sedací soupravy.

Právě tento druh zahradního nábytku kombinuje pohodlí a kvalitu. Nábytek oceníte nejen pro jeho originální vzhled, ale především také pro jeho důmyslné vlastnosti. Umělý ratan je odolný povětrnostním podmínkám a neztrácí barvu! Když jej omylem potřísníte sladkým pitím, stačí jej pouze otřít mokrým hadrem.

Zahradní párty nebo jen tichý dýchánek?

Čekáte příbuzné nebo plánujete pořádnou grilovačku? Ať tak, či tak, až budete funět s plným žaludkem nad další porcí výtečného masa, jistě vám přijde vhod místo, kde se můžete natáhnout. Zahradní lehátka jsou ideálním místem, jak si dopřát po dobrém jídle důkladný odpočinek.

Právě s nimi dostane slovo „relaxace“ zcela nový rozměr! Kromě krásného vzhledu vám nabídnou útočiště kdykoliv se vám zamane a navíc vynikají měkkým polstrováním a kvalitním zpracováním. Sedací soupravy i lehátka vám zkrátka poskytnou božský relax. Dopřejte si jej i vy!