Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Dreambeds: Spánek, o kterém jste vždy snili

Foto: Vagner Design s.r.o.

Místo vyplněné pohodlím, luxusem a elegancí. Místo koncipované tak, aby vám pomohlo vyřešit všechny vaše potřeby spojené s odpočinkem. Nový obchod Dreambeds, který vymyslel český spánkový guru Karel Vágner, vám nabízí dosud nepoznaný rozměr kvalitního spánku.

Karel Vágner přivedl jako první do Česka značku švédských postelí Hästens, které patří mezi absolutní světovou špičku. Po 10 letech se rozhodl vyjít vstříc všem, kdo si chtějí vybrat z vysoce komfortních, ale přitom cenově dostupných postelí reagujících na současné designové trendy. Dreambeds otevřel v srpnu minulého roku na lukrativní adrese Vinohradské třídy 19. Svým pojetím doslova plní vaše sny o spánku. Atmosféru vzdušnosti a vytříbeného stylu podtrhují lustry vyrobené s lehounkého bílého peří a důraz na nebesky modrou a bílou barvu. Pocit soukromí dokáží navodit závěsy, které oceníte při zkoušení vašeho vysněného lůžka.Od května tohoto roku najdete showroom Dreambeds i v Brně Modřicích v Interiérovém centru SOHO.

Ve stylovém prostoru s vysokými stropy, velkými výlohami a atypickým zákoutím si můžete vybrat z postelí značek Vispring, Somnus nebo Zleep a z celé řady doplňků včetně ložního prádla.

Vispring je britská značka, pod kterou se skrývají nadčasové, řemeslně dokonalé postele z čistě přírodních materiálů. Vedle pravé shetlandské vlny ze Skotska v nich naleznete kokosové a bambusové vlákno, hebounký mohér a hřejivý kašmír, vzácné hedvábí a vlhkost odvádějící koňské žíně, které fungují jako přirozená klimatizace postele. Matrace jsou potažené jemným damaškem a ručně prošité pevnou lněnou nití. Zpevněné rohy postele brání jejich rychlému opotřebení. Novou dimenzi spánku vám zajistí unikátní systém kapsičkových pružin, díky kterému se Vispring dokáže dokonale přizpůsobit vašemu tělu.

Foto: Vagner Design s.r.o.

Dalším zástupcem britských postelí je značka Somnus, která se pyšní svou 175 letou tradicí výroby. Výrobce vlastní farmu v Severním Yorkshire, na které chová ovce a alpaky pro vlastní vlnu. Dále na svých plantážích pěstuje len a konopí, které jsou nedílnou součástí některých postelí Somnus. Postele jsou ze 100% přírodních materiálů.
Matrace obsahují nejen kapsičkové pružinky, ale také micro-pružinky tzv. Sensa pružiny. Tyto pružiny perfektně rozloží váhu těla. Somnus si zakládá na tradiční a kvalitní výrobě.

Foto: Vagner Design s.r.o.

Pokud však dáváte přednost severskému designu i kvalitě, Dreambeds vám může nabídnout kolekci švédských postelí Zleep. Tato značka klade důraz na komfort, moderní materiály a současný design. Základ matrací postelí Zleep tvoří vrstvy kapsičkových a bonelových pružin vyplněných přírodním latexem.Výhodou pružinového systému je výborná cirkulace vzduchu a prvotřídní opora pro vaše tělo. Výplň matrací tvoří buď příjemně měkký Talalay latex v kombinaci s vlnou a bavlnou, přírodní latex nebo měkká syntetická pěna.

Foto: Vagner Design s.r.o.

Protože výběr postele a vhodných doplňků není vždy jednoduchou záležitostí, čeká na vás v Dreambeds vyškolený spánkový specialista. Ochotně s vámi probere vaše představy o kvalitním spánku a společně je přetavíte do konkrétního typu postele. Poradí vám i s výběrem veškerého příslušenství. U všech postelí si můžete vybrat z široké nabídky čel, potahových látek a povrchových matrací. Nedílnou součást pečlivě vybraného sortimentu prodejny tvoří kolekce polštářů a přikrývek plněných husím a prachovým peřím, vlněné deky či povlečení z prvotřídních přírodních materiálů jako je satén nebo bavlna. Jako alternativu k péřovému sortimentu nabízíme skandinávskou značku Zebra, která vyniká svěžím a mladistvým designem. Osobní konzultaci s naším specialistou si můžete objednat i mimo otevírací dobu obchodu.

Foto: Vagner Design s.r.o.

Foto: Vagner Design s.r.o.

Pokud si budete chtít vybranou postel nejdříve vyzkoušet, můžete si ji půjčit na týden domů. Postel vám přivezou a upraví naši zkušení zaměstnanci. Když nebudete spokojeni s tvrdostí postele nebo ji budete chtít jinak nakombinovat, stačí vytočit naše telefonní číslo a domluvit se na požadovaných změnách.
.

V obchodě Dreambeds vyřešíte vše podstatné, co se spánkem a jeho kvalitou souvisí. Neváhejte proto a přijďte si vybrat postel snů. U nás se nespletete.