Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Dumrazdva.cz – to je dům na klíč již od 999.000 Kč (bez DPH) (a projektu včetně umístění na pozemku ZDARMA)

Říkáte si, že to není možné? Dům 3+kk pod milion korun? Řešením jsou pokročilé technologie dřevostaveb, jejichž výsledkem jsou pak moderní nízkonákladové a nízkoenergetické domy. Jen vědět, kde je hledat…

Společnost Dumrazdva.cz přináší na trh varianty nízkoenergetických a nízkonákladových domů opravdu pro každého. Za dodržení všech standardů a předepsaných norem /EU, SN/ nabízí mnoho typových variant a velikostí domů. A to vše ve vysoké kvalitě a – oproti ostatním – v nízkých cenových relacích. Samozřejmostí je i individuální projekt stavby Vašeho domu.

Důležitá je též variabilita, možnost výběru. Firma dodává své stavby v jakémkoliv standardu – od jednoduché ekonomické stavby až po stavbu pro náročné uživatele. To je možné díky celé škále nabízených nadstandardů, kdy si zákazník může zvolit, co a v jaké cenové kategorii by si přál.
Firma se specializuje hlavně na stavby na klíč, ale domy mohou být klientovi předány též v různém stadiu rozpracovanosti – podle jeho přání.

Dalším důležitým kritériem, který stavební firmy rozlišují na ty dobré a ostatní, je rychlost. Díky zkušenostem a promyšlenému využití technologií dřevostaveb jsou schopni dodat stavbu na klíč do 2 měsíců po převzetí základové desky.

Dumrazdva.cz se představuje
Značku dumrazdva.cz a její filozofii založili dva architekti – Ing. Arch. Tomáš Děták a Mg.A, Martin Tesařík. Oba vystudovali Střední uměleckoprůmyslovou školu na Praze 3, obor nábytkářství. Poté oba absolvovali vysokou školu – Tomáš Děták Fakultu Architektury ČVUT a Martin Tesařík Vysokou umělecko-průmyslovou školu – Obor Architektura a design.
Již během jejich studií byl založen Ateliér Tesařík s.r.o. (1993), pod jehož značkou vznikaly především projekty staveb, interiérů a designu. Velké množství z těchto prací pak bylo přímo atelierem i zrealizováno. V roce 1999 byla založena odnož Ateliéru, společnost DUMRAZDVA s.r.o. pro výstavbu dřevěných domů.
Mají proto mnoho zkušeností, které jsou vidět v praxi. Soustředí se na komplexnost řešení a zejména na kvalitu odvedené práce. Na projektování a hlavně pak výstavbě domů se podílejí pouze kvalifikovaní a profesně zdatní pracovníci. Důraz na detail a právě vysoká řemeslná zručnost konkrétních pracovníků je zárukou kvality.

Je z čeho vybírat.
Jak již bylo řečeno – pro zákazníka, který se rozhoduje o pořízení si svého vlastního bydlení, je důležitá možnost výběru. Nabídka řešení od společnosti Dumrazdva.cz je opravdu široká. Nabídka základní řady typových domů začíná od bungalovů: Bungalov 0 (1+kk) a Bungalov 0+. Tyto domky jsou velmi levné (okolo půl milionu korun), přesto jsou nízkoenergetické a splňují veškeré nároky na možné užívání jako rekreační objekt i RD pro trvalé bydlení.

Hlavní řadou pak jsou však zejména plnohodnotné rodinné domy – buď typu moderního jednopodlažního bungalovu nebo typu domu s podkrovím, či domu s podkrovím a garáží. Zde se škála pohybuje od velikostí 3+kk, přes 4+kk (nejčastější požadavek od zákazníků), až po 6+kk. V nabídce ale jsou i například domy s dvěma byty, či dům mezonetový. Předností všech staveb je vysoká flexibilita dispozičního řešení a současně i kvalita a preciznost zpracování.
Kompletní nabídka – včetně cen – je v elektronickém katalogu na webové adrese www.dumrazdva.cz. Navíc ušetříte tím, že ke všem těmto domům společnost nabízí stavební projekt domu a jeho umístění na pozemku ZDARMA. Samozřejmostí jsou i konzultace při vyřizování stavebního povolení.

Firma má ve své nabídce i řadové RD, školky a 3 domy služeb.

Proč dřevostavbu
Zaujala vás nabídka a přemýšlíte, zda zvolit dřevostavbu? Moderní, správně navržené a realizované konstrukce a stavby na bázi dřeva mají řadu předností. Ekonomická efektivita je tvořena podstatně nižšími provozními náklady v průběhu stavby i samotného bydlení. Budete mít dům s malou spotřebou energie – tepelný odpor již ve standardu je vyšší než požadují normy. Moderní dřevostavby jsou dnes již stavby pro příští generaci – střecha nad hlavou vašim dětem vydrží. Firma zaručuje kvalitu montované stavby svou odborností a dlouholetou praxí s dřevostavbami v tuzemsku. Stavba má vysokou morální a technickou životnost – s minimálními nároky na údržbu ze strany uživatele.
A v neposlední řadě – dřevostavby jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Tento aspekt v dnešní době preferuje čím dál více zákazníků…


Důmrazdva.cz – nízkoenergetické domy a dřevěné konstrukce:
•hrubá stavba domu od 499.000 Kč (bez DPH)
•dům na klíč od 999.000 Kč
(bez DPH)
•mnoho typových nízkoenergetických ekonomických domů
•doba výstavby hrubé stavby od 2 týdnů
•doba výstavby nízkoenergetického domu na klíč od 2 měsíců

Vzorový dům je vám k dispozici
Nic nenahradí možnost projít si ve skutečnosti dům, o kterém uvažujete, vše si prohlédnout na vlastní oči a osahat… Od dubna 2010 je proto pro zájemce otevřen vzorový projekt: nízkoenergetický dům – Dům s podkrovím C. Najdete ho na adrese: Sedlecká cesta 783, Zdiby – Brnky (u Prahy).
Přijďte si prohlédnout kvalitu a provedení stavby a probrat možnosti stavby vaší. Ve vzorovém domě si ujasníte své představy o vlastním bydlení a vašich požadavcích na dům. Rádi s vámi projdou všechny podrobnosti a detaily výstavby domu, od samotného projektu po realizaci. Rádi pro vás též upraví i některý z katalogových domů, nebo přímo vymyslí dům mimo již přednavržené projekty. Můžete – po předchozí dohodě – přijít kdykoliv, včetně svátků.

Více informací: www.dumrazdva.cz

kontakty

DUMRAZDVA s.r.o.
Přemyšlenská 326 250 66 Zdiby
tel: +420 727 983 595
www: www.dumrazdva.cz 
email: info@dumrazdva.cz