Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Dveře, které odolají nástrahám živlů i zlodějům? Dveře Golias jsou ty pravé

Přemýšleli jste někdy o tom, jestli jsou vaše dveře bezpečné? Odolají zlodějům s páčidlem, vrtačkou nebo šroubovákem? A co třeba odolnost vůči hluku, kouři nebo dokonce ohni? Všechny tyto vlastnosti můžete dopřát svému bydlení v jediném modelu bezpečnostních dveří RC3 Golias, který skvěle pomůže ochránit vás i vaše soukromí. S DODO for life je nyní můžete získat s podzimní slevou 15 %.

 

Vstupní dveře nejsou jen vizitkou bydlení pro příchozí hosty, ale také signálem pro případné zloděje. Na jejich prahu se může rozhodovat, zda váš domov a soukromí zůstanou v bezpečí. Co by ale takové dveře měly splňovat? Máme pro vás inspiraci, díky které si vyberete ty správné ochránce pro svůj domov – nyní navíc za zvýhodněnou podzimní cenu.

Spolehlivost, která ochrání

Odolnost. To je jedna ze základních vlastností, kterou bezpečnostní dveře Sapeli RC3 GOLIAS nabízí. Jsou vybaveny vysokou odolností vůči statickému a dynamickému zatížení. Poradí si se zloději s páčidlem o délce až 70 cm, odolají fyzickému útoku, ruční mechanické vrtačce i delšímu šroubováku. Vybavené jsou také speciálním tříbodovým hákovým zámkem se závorou.

Odolají hluku i živlům

Dokonalá zvukotěsnost až do 43 dB vám pomůže oboustranně odizolovat váš domov od nežádoucích zvuků a hluku, abyste si mohli vždy dopřát potřebný odpočinek a zároveň zachovat kvalitu svého soukromí. A nejen to. Díky protipožární úpravě a kouřotěsnosti brání dveře Golias také šíření ohně či zápachu a jsou odolné vůči rozdílným teplotám.

Kvalita na míru

Máte jasnou představu, jak by vaše vchodové dveře měly vypadat? Nemusíte slevovat ze svých požadavků. Díky bohaté nabídce dekorů a povrchů si vyberete podle svého vkusu. S DODO for life si tak necháte vyrobit interiérové dveře Sapeli přesně na míru, z každé strany navíc s jinou úpravou, takže budou hravě ladit jak s interiérem vašeho bydlení, tak s domovní chodbou.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a skvělou slevu ve výši 15 %. Akce Sapeli platí do 31. 10. 2019 na komplet dveří se zárubněmi.

S výběrem vám poradí v jakékoliv značkové prodejně DODO for life na sedmi místech v Praze, dále pak v Čestlicích, v Mladé Boleslavi nebo Plzni.