Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Granitový dřez a baterie v setu od SCHOCK s výhodnou.

Tradiční německý výrobce Schock GmbH pro sezonu 2013 překvapí nebývale výhodnými sety vlastních kuchyňských dřezů , které vynikají minimálními nároky na údržbu v kombinaci s originálními bateriemi Schock .

Spolehlivá cesta pro Granitový set

Během posledních dvou až tří let je jednoznačně první doporučenou volbou mezi granitovými dřezy originál . Lídr oboru , německý vývojář a výrobce Schock GmbH s 30-ti letou tradicí, vlastního vývoje i výroby zavedl nové receptury, které jsou viditelně hladší, všeobecně více odolné a to proti zašpinění v porovnání s průměrnou produkcí v oboru. Prémiové materiály Schock pak poskytují v kuchyni maximální komfort.

Kvalita versus cena ?

Cena setů Schock je překvapivě pouze nepatrně vyšší v porovnání s nejlevnějšími sety kompozitních dřezů / které ve skutečnosti nejsou granitové / , SMC materiály či neznačkovými granitovými sety.

Kvalita je při tom tradiční německá . Výroba dřezů Schock výhradně v jediném závodě v Bavorsku značí celkově vyšší úroveň materiálu i zpracování. Je důležité i připomenout, že do setů Schock jsou vybírány vodovodní baterie s ohledem na spolehlivost. Tedy pouze značkové baterie Schock shodné se standardním katalogem pro Německo. Nemůže se Vám tedy stát , že zakoupíte set s bezejmennou baterií z Asie kombinovanou s nějakým, třeba i značkovým dřezem.

Spolehlivé a výhodné sety sety najdete u zastoupení , www.schock.cz

Ing . Stanislav Kovařík- SCQ