Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Hledáte dokonalou matraci na míru? Našli jsme ji!

VALTY rovná záda

Na trhu najdeme velké množství matrací, a proto může být někdy složité vybrat si tu nejlepší. Zkusíme vám výběr usnadnit – představujeme „dokonalou matraci“ – lehací systém VALTY, který kombinuje pružný rošt a tenkou matraci z vysoce kvalitní pěny.

Systém VALTY je prověřený zákazníky i časem – na trhu najdete matrace a rošty VALTY více než dvacet let.

Jak systém VALTY funguje?

Pružný rošt VALTY je vyroben z lamel z masivního jasanového dřeva. Lamely jsou velmi pružné, dostatečně pevné a citlivě reagují na každý pohyb spáče. Jsou připevněny ke třem podélným pružícím prvkům (podélníkům). Tuhost roštu lze zvolit podle váhy nebo podle osobních preferencí – zda máte raději pevnější nebo měkčí spaní. Na výběr je celkem sedm váhových kategorií. Důležité je optimální vytvarování roštu podle postavy, proto je důležité i zónování roštu – změkčení v oblasti ramen a zpevnění v oblasti bederní páteře a stehen. Protože každý z nás má jiné proporce, zóny přihlížejí i k výšce postavy spáče.

Na rošt se pokládá tenčí matrace. Matrace VALTY se vyrábějí v několika výškách a provedeních. Její výběr je čistě na vašich preferencích, k dispozici je hned několik typů matrací. Vyberou si ti, kdo mají raději tvrdší spaní i fajnšmekři, kteří preferují maximální komfort a pohodlí. V nabídce je i varianta „protiroztočové“ matrace, která je vhodná především pro alergiky na domácí prach a roztoče.

Jaké má VALTY výhody?

VALTY je individuálně nastavitelné lůžko, které zajistí správnou podpěru těla při ležení a které lze přizpůsobit podle váhy spáče. Jednou z největších předností systému VALTY je možnost změny tuhosti roštu kdykoliv během užívání – výměnou pružících prvků (podélníků). Výměnu podélníků lze realizovat do jednoho roku od zakoupení zdarma, takže nemusíte se obávat špatného rozhodnutí. Tvrdost lůžka je možno bez problémů změnit.

Systém VALTY nabízí výtečnou hygienu lůžka a vysoký stupeň provzdušnění – ve srovnání s s klasickými vysokými matracemi. Také jeho údržba je jednoduchá – tenčí matrace se snadněji větrá nebo vysává. Podobně tak i samotný rošt. Potah matrace je snímatelný s možností praní na 60 nebo 90 °C (dle typu potahu).
Rošt VALTY je ideální umístit na prkenný rošt nebo pevnou desku, jako je např. patro na spaní. Rošt i matrace VALTY se vyrábějí na míru. Je možno pořídit i provedení kompakt, kdy je v potahu nejen matrace, ale společně s ní také VALTY rošt.
Tento systém si získal svoji oblibu mimo jiné i díky své variabilitě a možnosti ho kdykoliv obměnit, nebo i po letech „oživit“ výměnou vrchní matrace a podélníků. Smluvní desetiletá záruka na jádra matrací je nejen příjemnou informací, ale i garancí kvality.


Využijte možnost si vše vyzkoušet

VALTY nabízí nespočet variant lehací plochy a proto jako vždy doporučujeme vše si pořádně vyzkoušet na prodejně. Můžete kombinovat různé tuhosti roštu s různými typy matrací a najít tak ideální lůžko přesně podle vašich představ.
Variant je opravdu mnoho, proto vám rádi na našich prodejnách s výběrem pomůžeme.

JMP Studio zdravého spaní®
www.loznice.cz