Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Ideální uspořádání bytu a domu

vestavěné skříně Stako

Pokud zařizujete svůj byt nebo dům, či se stěhujete do nového, je pro jeho pohodlné užívání zásadní vhodné uspořádání.
Zejména v menších bytech nebývají moc prakticky řešené vstupní prostory, které mají zbytečně velkou výměru, ta zůstává prakticky nevyužitá. Stejný problém nastává v případě nevyužívaných chodeb, prostorů pod schody nebo pod zkoseným stropem v podkrovních místnostech.

Co s nevyužitým místem?

Takové prostory kvůli svým atypickým dispozicím slouží špatně i pro ukládání věcí. Dostupné skříně na trhu svými standardizovanými rozměry je téměř nemožné použít.
Jak tedy taková místa co nejefektivněji využít, získat další úložné prostory, kterých není nikdy dost, a udržet čistý a jednotný design interiéru?
Řešení nabízí zakázková výroba nábytku na míru. Zejména vestavěné skříně je možné umístit téměř všude.
Vestavěné skříně na míru mají celou řadu výhod. Díky přesnému měření, které provádí školený technik, jsou přizpůsobeny přímo zvolenému prostoru. Omezení se nekladou ani v jejich rozměrech, umístit se tak dají právě například do prostoru pod schody, do předsíní i do každého nevyužitého rohu.

Další výhody vestavěného nábytku

Vestavěná skříň má další nespornou výhodu. Pokud jste se pro její výrobu rozhodli, nemusíte upravovat celý zbytek interiéru. Profesionální studia mají k dispozici téměř nekonečné vzorníky barev, materiálů a dekorů. Sladit novou skříň se stávajícím designem je tak otázkou chvilky.

vestavěné skříně Stako

vestavěné skříně Stako

Pokud o vestavěné skříni uvažujete, nemusíte ihned kontaktovat výrobce. Řada z nich nabízí online návrh vestavěných skříní  zcela zdarma. Díky této jednoduché aplikaci máte možnost udělat si představu o konkrétních rozměrech, vybrat si materiál a zvolit rozložení vnitřního prostoru včetně všech doplňků.
Po odeslání takového návrhu následuje nezávazná cenová nabídka. Tento návrh s Vámi pak školený návrhář či designér skříní upraví tak, aby plnila nejen praktickou ale i estetickou funkci.