Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Inovativní kuchyňské dřezy a vybavení BLANCO

Společnost BLANCO přichází s inovativním řešením, které zvyšuje užitné vlastnosti dřezů a zefektivňuje práci v kuchyňském prostoru. Novinkou tohoto roku je nerezový dřez BLANCO ETAGON 500–IF, zastupující řadu tříúrovňových etážových dřezů. Nový koncept víceúrovňového dřezu dále zvyšuje kvalitu a funkčnost daného modelu. Dřez je možné díky integrovanému schůdku využívat současně ve 3 úrovních, doplněných promyšleným příslušenstvím a chytrými detaily. První úrovní je vlastní dno dřezu, další úrovně tvoří schůdek a okraj dřezu.Tento koncept je mimořádný souhrou celkové geometrie dřezu a zabudovaných pojezdů ETAGON. Pojezdy jsou vyrobené z ušlechtilé oceli a pevně a jistě zapadají do meziúrovně dřezu. Spolu s ostatním kompatibilním příslušenstvím BLANCO, jako jsou krájecí desky nebo multifunkční nerezové misky, umožňuje dřez rozmanité využití plně v souladu s požadavky zákazníků. Celkový elegantní tvar dřezu podtrhuje elegantní zakrytí přepadu C-overflow a nový odtokový systém BLANCO InFino®.
Kromě provedení z nerezové oceli v hedvábném lesku jsou víceúrovňové dřezy BLANCO ETAGON k dispozici také ve stále oblíbenějším silgranitovém provedení. Patentovaný kompozitní materiál SILGRANIT® PuraDur® se vyznačuje optimálním vyvážením snadné údržby, odolnosti, hladkosti a perfektně kombinovatelného barevného provedení. SILGRANIT® PuraDur® je nepřekonatelně odolný proti poškrábání, nerozbitný, odolný proti vysokým teplotám až do 280 °C, 100% vhodný pro práci s potravinami, odolný proti kyselinám a stálobarevný. Dřezy BLANCO ETAGON jsou přizpůsobené také k použití příslušenství pro vaření v páře.

Využití dřezu na třech úrovních současně.Silgranitový dřez BLANCO ETAGON 500-U, více na: www.ancor.cz.

 
Dřezy BLANCO ETAGON je možné zabudovat také do roviny s pracovní deskou, verze IF/A poskytuje integrovaný prostor pro montáž dřezové baterie. Dřezy BLANCO ETAGON se vyrábějí i v provedení pro montáž pod pracovní desku.

Elegantní řešení pro spodní zabudování, nerezový dřez BLANCO ETAGON 500-U, více na: www.ancor.cz.

 
Společnost BLANCO hledá stále nová řešení a způsoby, jak práci v kuchyni svým klientům zpříjemnit a zjednodušit. Nově proto vytvořila předokenní baterii BLANCO LARESSA-F moderního vzhledu, s jednoduchým kloubovým mechanismem umožňujícím sklopení baterie a následné otevření okna nad dřezem.

Baterie BLANCO LARESSA-F, více na: www.ancor.cz.

ANCOR CZ s.r.o.
Výhradní zastoupení BLANCO pro ČR

K Zelenči 2976/3, 193 00 Praha 9 – Horní Počernice

Web: www.ancor.cz
Telefon: +420 241 443 498
E-mail: blanco@ancor.cz