Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Jak vybrat vhodnou pohovku? Volte podle typu vaší povahy.

Pohovka ALTO, foto: SCONTO NÁBYTEK, s.r.o.

Každý, kdo má s vybíráním pohovky zkušenosti, moc dobře ví, že nejde o lehkou záležitost. Jakou barvu a cenu pohovky zvolit? Ze kteréhomateriálu chcete, aby byla? A jakou má mít šířku, aby vám nezabírala zbytečně moc místa? To vše si člověk při nákupu pohovky musí dobře promyslet. Jak si tedy najít pohovku, která vám bude co nejvíce vyhovovat?

Jste moderní člověk?

Pokud si libujete v komfortu a líbí se vám moderní pohovky, pak by vás mohla zaujmout pohovka ALTO s úložným prostorem a stylovými chromovanými nohami. Zatímco korpus je potažen bílou textilní kůží, což zesiluje její moderní design, potah sedáků a dvou polštářů tvoří plochá tkanina v šedé barvě. Pohovka ALTO tak vašemu obývacímu pokoji zaručeně zvýší jeho moderní nádech.

Líbí se vám elegantní pohovky?

Dbáte spíše na eleganci ve spojení s praktičností? Přesně takovým povahám lichotí pohovka CALPE, která je bezpečnou zárukou komfortního sezení. Se šířkou225 cm umožňujepohodlné posezení pro tři lidí naráz. Eleganci pohovky podtrhují chromované ozdobné prvky a možnost zakoupit si k ní do sady u prodejců nábytku křeslo a taburet, které vybavení vašeho pokoje uzavřou v graciézní dokonalost.

Kráska v červeném

Jste typ člověka, který má rád výrazné barvy? Vašemu gustu by mohla ladit červená pohovka GAMMA s potahem z ploché tkaniny. Jejími hlavními přednostmi jsou mladistvý vzhled, dřevěné nožky v barvě alu, rozkládací funkce a odnímatelné područkové a zádové polštáře, které skýtají ještě jeden bonus – je na nich totiž potisk Londýna. Atraktivnější tato kráska v červeném již ani nemůže být.

Multifunkční pohovka

Jestliže v obývacím pokoji trávíte více času než v noci v ložnici, právě pro vás je určena pohovka MULTI. Již z jejího názvu je patrné, že tato multifunkční pohovka má několik výsostných předností, které ocení nejen pohovkoví gurmáni.
Dokonalý moderní vzhled, polohovatelné područky, pěnové jádro, úložný prostor a potahová látka z textilní kůže v černé barvě dělá ze sezení na pohovce skutečný gurmánský zážitek. Strávit si na ní můžete i pokročilejší noční hodiny, jelikož černá pohovka MULTI je rozkládací a naprosto vhodná i k trvalejšímu spaní.


Pokud vás žádná z výše uvedených pohovek nezaujala, můžete se podívat na celý sortiment zde.