Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Jaké jsou nejnovější trendy interiérových dveří?

Interiérové dveře a zárubně ne Kubika

Vybíráte elegantní dveře pro své moderní bydlení? Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy ve světě interiérových dveří. Kterépak to jsou? Prozradíme Vám na následujících řádcích.

Dokonalé splynutí s interiérem

Trendem je pořizovat interiérové dveře, které co nejlépe splynou s interiérem. Bezpolodrážkové dveře se skrytými panty dokážou přirozeně dotvořit každou místnost, navodit v ní pocit nerušenosti a harmonie. Díky spojení čistého moderního designu s vysokou funkčností se staly jedním z nejoblíbenějších řešení současných architektů bezpolodrážkové dveře Sapeli v dýhovaném provedení.

Zárubeň, která neruší

Společně s oblibou bezpolodrážkových dveří roste i popularita skrytých zárubní, které letos Sapeli nabízí také v otočném a reverzním provedení. Výsledkem je komfortní otevírání danému prostoru na míru a čistý nerušený design interiéru.
Designově nejmodernější řešení přináší zárubeň Obtus. Díky napojení vodorovného nápraží tzv.natupo získá každý prostor stylový moderní vzhled.

Promyšleno do detailu

Jiným nepřehlédnutelným trendem je promýšlet interiér do posledního detailu, což v praxi znamená postarat se o to, aby vzhled bydlení nerušily ani takové prvky, jako jsou zásuvky a vypínače. Proč je tedy nesladit přímo s designem interiérových dveří, když je to možné?

Prosklení bydlení sluší

Neméně oblíbeným trendem jsou prosklené dveře, které vnášejí do interiéru světelný optimismus. Dveře Hamonie Komfort proto nabízí široký výběr dřevin a skel v elegantní kombinaci. Ze širokého výběru si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci.

Interiérové dveře Harmonie Komfort

Interiérové dveře Harmonie Komfort

Krásné dveře čím dál dostupnější

Sapeli však chce v tomto ohledu dopřát potěšení všem majitelům interiérů nezávisle na příjmu, a proto jako novinku roku 2015 připravila modelovou řadu MERA nabízející prosklené modely v designu rámových dveří za příznivé ceny.

Novika 2015 interierové dveře Mera - Hlavní obrázek

Novika 2015 interierové dveře Mera – Hlavní obrázek

Rozšíření se dočkala také oblíbená modelová řada KUBIKA – provedením v umělém povrchu SAPDECOR se výrazně snížila cenaběžně velmi nákladných dveří s pravou rámovou konstrukcí. Nový atraktivní model dveří KUBIKA PRAKTIK je praktickou ukázkou, že to, co je krásné, nemusí být drahé.

Interiérové dveře a zárubně ne Kubika

Interiérové dveře a zárubně ne Kubika

Chcete vidět ještě více zajímavých variant dveří pro Vaše moderní bydlení? Navštivte stránky našeho předního prodejce interiérových dveří Sapeli, DODO for life, nebo některou z jeho prodejen po celé České republice.