Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


KONRÁD KERAMIKA

Foto: Konrád keramika

Uprostřed sídliště v pražských Ďáblicích se zrodila nová designová oáza, zaměřená především – ale nejenom – na řešení typických panelákových koupelen. KONRÁD KERAMIKA tu dokazuje, že i napohled stísněný prostor lze vybavit prakticky, ale zároveň v duchu nejmodernějších trendů.

Showroom plný inspirace se otevře v říjnu a představí řadu originálních koupelnových sestav různých typů, jež dokumentují nápadité kombinace obkladů a dlažeb z nabídky PARADYŽ CERAMICA, která patří k lídrům na trhu. Její bohaté portfólio obsahuje produkty s neopakovatelnými vzory v nejvyšší kvalitě. Skvělý poměr ceny, funkčnosti a designu nabízí i sanita značek CERSANIT a OPOCZNO, stejně jako koupelnové baterie CERSANIT a NOVASERVIS.

 

O tom, že firma drží krok s vývojem, svědčí i fakt, že tu zákazníci kromě koupelnové klasiky najdou například i nejnovější model toaletní mísy bez splachovacího kruhu. Přelomová technologie CleanOn, vyvinutá značkou OPOCZNO, ve spojení s inovativní vrstvou Perfect Clean znamená nový standard v udržování hygieny v každé koupelně.

Inspiraci získanou v novém showroomu lze hned „přetavit“ ve skutečnost, a to znásobenou o další možnosti, dané bohatým výběrem obkladových materiálů a dalšího koupelnového vybavení, jež je ve špičkově vybaveném obchodním prostoru k dispozici. Konkrétní představu zákazníka pak zhmotní přímo na místě grafický návrh vytvořený pomocí
počítačové animace, která dovede ztvárnit finální podobu koupelny jakéhokoliv půdorysu do nejmenších detailů. Firma má k dispozici rovněž spolehlivé a zkušené řemeslníky, kteří si poradí s realizací celého prostoru.

 Těšíme se na vás na nové adrese:

Ďáblická 553/2, Praha 8 – Střížkov, tel.: 775 393 759

K dispozici jsme stále i v Praze 10: Značková prodejna RAKO

Za Zastávkou 373, Dolní Měcholupy, tel.: 272 701 902 a 775 387 759

více na www.konradkeramika.cz