Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Koupelna je vlastně „dům v domě“

Foto: KONRÁD KERAMIKA

Musí nejen dokonale fungovat, ale také dobře vypadat, aby nám pobyt v ní přinesl kromě očekávaného hygienického komfortu také příjemné pocity. A protože jde o prostor poměrně náročný na odolnost vůči vlhku, zaslouží si výběr jeho vybavení skutečně pečlivou pozornost.

Základem je všechno, co není vidět: rozvody energií a vody, stejně jako odpady, potřebují ruku odborníka, stejně jako výběr zařizovacích předmětů. Obklady stěn a podlahy počínaje, přes umyvadlo, vanu, sprchový kout a WC, až po baterie, nábytek a doplňky, vše je třeba řešit ve vzájemném souladu a hlavně s dostatečnou erudicí. I když jsme národem zkušených kutilů a leccos si dovedeme udělat sami, přece jen se bez názoru a zkušeností specialistů neobejdeme. Naštěstí lze navštívit například showroomy firmy KONRÁD KERAMIKA, kde jsou připraveni pomoci klientům nejen radou a odbornou konzultací, ale také formou bohaté inspirace v podobě nápaditých vzorových realizací.

Pokud byste si přece jen z mnoha vystavených modelů nebo široce zastoupených vzorníků nevybrali, vždy je tu ještě možnost objednávky podle katalogů. V každém případě však přijde více než vhod nechat si vytvořit takzvaný 3D návrh, s jehož pomocí si budete umět skvěle představit, jak vaše nová či zrekonstruovaná koupelna bude ve finále vypadat. Kromě dostatečného počtu různých pohledů na konkrétní prostor (vedle koupelny například i hala, chodba či kuchyně…),tak získáte rovněž rozpis a nacenění materiálu, stejně jako odborné pokyny k realizaci. Stačí si přinést půdorys a rozměry místnosti, zakreslení oken, dveří a stavebních elementů, u hotových rozvodů vody pak také jejich zaměření. Pokud si navíc pořídíte vše potřebné v prodejně KONRÁD KERAMIKA v ceně nad 15 000 korun, celá vizualizace vás nebude stát ani korunu.

Více na www.konradkeramika.cz