Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Krásné doplňky do dětského pokojíčku

doplňky do dětského pokoje

Vybavení dětského pokojíčku je pochopitelně velmi důležité. Nezáleží přitom pouze na samotném nábytku, ale klíčové jsou rovněž nejrůznější doplňky, včetně pestrobarevných dekorací.

Látkové dekorace v mnoha variantách

I když existuje celá řada doplňků, své nezaměnitelné kouzlo mají především ručně vytvořené dekorace. Máloco totiž dokáže tak zútulnit dětský pokoj. Lze si je pochopitelně pořídit z různých materiálů, na tomto místě se nicméně zaměříme na látkové dekorace, které patří k nejzajímavějším. Jejich výhodou je přitom nejen překrásný vzhled, ale také sympatické pořizovací ceny – přesvědčte se o tom sama v e-shopu Babyinstyle.cz.

Jaké látkové dekorace si tedy lze pořídit? Mezi velmi zajímavá řešení patří kupříkladu ručně vyšívané obrázky v dřevěném rámu, které mohou díky nádherným motivům výrazně proměnit atmosféru v dětském pokoji. Zmínit však musíme rovněž patchworkové koberečky, případně různá ozdobná srdíčka apod. Velmi oblíbené jsou navíc různé proutěné věnečky s látkovými ozdobami, jež mohou mít své místo nade dveřmi, na zdi či nad dětskou postýlkou.

Praktické doplňky do pokojíčku

Doplňky do pokojíčku mohou mít nejen dekorativní funkci, ale mnohé z nich jsou rovněž praktické. Předně musíme zmínit krásné vyšívané polštářky či deky, které dětem nepochybně přinesou sladké sny. V pokojíčku jsou ovšem potřeba také prostory, jež budou sloužit k odkládání věcí, tedy např. hraček. Závěsné kapsáře s překrásnými motivy v tomto ohledu představují vynikající kombinaci dekorace a praktického doplňku. Vybírat můžete zkrátka a dobře z řady úchvatných možností.