Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Luxusní české postele z masivu vám zaručí dokonalý spánek

postel z masivu Bára

Právě jste rekonstruovali bydlení a zbývá vám ještě zařídit novou ložnici? Do té vybíráte postel, která by měla být ideálně krásná, moderní, praktická, nadčasová, pevná a měla by vám vydržet v pěkném stavu nejlépe několik let, třeba i desítek? Myslíte, že to asi nebude možné? Samozřejmě, že ano! A my vám dnes dáme skvělý tip!

Výběr postele se může zdát jako jednoduchá záležitost, nicméně není radno jej podcenit. Právě postel má lví podíl na tom, v jakém stavu se budete ráno probouzet. Spolu s matrací výrazně ovlivňuje kvalitu spánku. Sice je důležité i pořízení kvalitní matrace, ale pokud budete mít sebevíce nejlepší, celkový dojem nebude v žádném případě stoprocentní, pokud ji uložíte do nekvalitní postele. Je k tomu zapotřebí i perfektní postel, která vám bude dělat radost vždy, když do ní ulehnete.

Vsaďte na dřevo

První, co je potřeba při pořízení správné postele udělat, je rozhodnutí o volbě materiálu. Pokud si nejste jistí a nevyznáte se v materiálech, můžete se zeptat odborníka. Ale s největší pravděpodobností vám doporučí postele z masivu. Masivní dřevo přináší svým uživatelům řadu výhod, ať už jde o stránku funkční, zdravotní i estetickou. Masivní dřevo vnese do ložnice nezaměnitelnou atmosféru a provoní jí přírodou, lesem. Největší přednosti však tkví ve zdravotní nezávadnosti a fyzikálních vlastnostech. Masivní dřevo je pevné, trvanlivé, nábytek z něj vyroben je stabilní a vyznačuje se dlouhou životností. Ostatní materiály vám podobné vlastnosti nenabídnou. Dřevo je navíc trendy a vždy bude nadčasové. Nikdy vás neomrzí.

Postel Bára je vyrobena z masivního dřeva borovice mořeného do odstínu ořech, cena: 6299 Kč

Postel Bára je vyrobena z masivního dřeva borovice mořeného do odstínu ořech, cena: 6299 Kč

Postel z masivního dřeva je dobrou volbou, ale to neznamená, že ji budete mít pokaždé v očekávané kvalitě. Záleží i na původu dřeva a zpracování konstrukce postele. Při výběru masivní postele nešetřete a berte ji jako investici. Poohlédněte se po modelech od výrobců, jež si zakládají na poctivosti, kladou důraz na dílenské zpracování, mají zkušenosti a záleží jim na tom, aby svých zákazníkům poskytovali kvalitní produkty.

České postele Grossmann z masivního dřeva 

Mezi renomované společnosti, jež vám mohou nabídnout kvalitní dřevěné masivní postele v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality, patří česká společnost Grossmann spol, s.r.o. Mimo nábytek z masivu do ložnice vyrábí taktéž prvotřídní zdravotní matrace z těch nejlepších materiálů.

Na výrobu postelí, nočních stolků, komod, šatních skříní a dalšího nábytku z masivu využívají cenově výhodnou borovici, i ten nejkvalitnější bukový masiv. Jsou schopni dodat dřevěná jednolůžka, dvojlůžka, i patrové postele. Jako přímí výrobci nabízí i možnost úprav na přání, nebo výrobu doplňků, jako jsou komody a noční stolky.

Rádi byste si postele z masivu Grossmann prohlédli? Osobní prohlídka je možná v některém ze 3 showroomu v Opavě, Ostravě a Brně. Pakliže to máte daleko, můžete se podívat na virtuální exkurzi na internetových stránkách www.grossmann-matrace.cz. Pokud byste si zde chtěli postel zakoupit, jistě vás potěší možnost vyhrát slevový kupón na nákup v e-shopu. Stačí zkusit štěstí v soutěži, kterou výrobce pořádá. Více informací najdete na této adrese: http://grossmann-matrace.cz/soutez.