Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Nadčasová a moderní svítidla, která bodují

Foto: Fulgur, spol. s r.o.

Chcete prosvětlit temná místa v bytě? Zkuste moderní svítidla, která jsou součástí oceněné brněnské bytové rezidence Kopečná.
Ideální kombinaci kvality a moderního vzhledu vašemu bytu přinesou svítidla od renomované firmy Fulgur. Právě tato originální svítidla zvolili architekti přední brněnské architektonické kanceláře RAW pro moderní bytovou rezidenci v centru Brna.

Rezidence Kopečná byla pro své jedinečné architektonické provedení zvolena časopisem Reflex jako jeden z výjimečných projektů současných bytových domů. Vyzdviženo bylo zejména kvalitní provedení a volba použitých materiálů.

Výběr těchto materiálů měli přitom na starost samotní architekti. Jejich vytříbený vkus se tak odráží jak na stylizaci obytných prostor, tak i na použitém osvětlení.

Při volbě moderních svítidel dbali architekti především na vysoké standardy kvality, moderní vzhled zapadající do bytových prostor a multifunkční využití jednotlivých světel. Použité osvětlení tak podtrhuje celkový unikátní vzhled moderního bytového domu.

Svítidla od společnosti Fulgur můžou zazářit i u vás doma, stačí si jen vybrat zde.