Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Web vypinac.cz – nový modernizovaný web pro laiky i odborníky

Internetové stránky www.vypinac.cz jsou na českém internetovém nebi několik let. Za tu dobu pomohly a inspirovaly více než půl milionu unikátních návštěvníků, kteří zde našli informace o moderních vypínačích a zásuvkách.

Moderní, nejen mobilní technologie

Nově zmodernizovaný web vypinac.cz zaujme estetickým designem, je vysoce interaktivní, přehledný a uživatelsky přívětivý. Web je nyní optimalizován i pro prohlížení na mobilních zařízeních a tabletech. Hlavní stránka je určena koncovému uživateli, který si může velmi snadno vybrat z širokého portfolia vypínačů. V nabídce nalezne rozsáhlé možnosti nejen barevných kombinací, ale i tvarů a různých materiálů.
Velice atraktivním doplňkem k výběru toho pravého vypínače pro přesně váš interiér je Vizualizátor. Majitelé tabletů umožňujících sdílení fotoaparátu s webovou stránkou, mají možnost vyzkoušet vypínač „v reálu“ pomocí augmentované (rozšířené) reality. Fotoaparátem tabletu vyfotí svůj interiér a na displeji uvidí daný záběr s vybraným vypínačem. Vypínač mohou po interiéru posouvat nebo měnit jeho velikost.

Vypinac-cz

Informace pro laiky i odborníky na jednom místě

Web je rozčleněn na část pro laiky a část pro odborníky. Společnou sekci Tipy a Triky využijte jako zdroj nápadů a rad, jak ušetřit, jak co nejlépe vybrat přístroje do jednotlivých místností a další. V sekci pro odborníky naleznete i speciální nástroj Konfigurátor, který je určen pro sestavení rozpočtu elektroinstalace s následným exportem do PDF či Excel souboru. V konfigurátoru jsou i detailnější informace o produktech a většina přístrojů, které jsou v nabídce.

Inteligentní bydlení a kde je získáte

V části Inteligentní bydlení naleznete podrobné informace o nejmodernějších trendech v inteligentní elektroinstalaci, které se hodí jak pro ty, kteří chtějí svůj dům vybavit inteligentními systémy, tak pro ty, kteří tyto systémy instalují nebo je chtějí začít instalovat.
Neméně důležitou sekcí je část Kde je získáte. Na mapě České republiky naleznete prodejní místa vypínačů nebo odborné firmy, které jsou schopny provést instalaci přístrojů nebo inteligentních systémů. Pokud zadáte v prohlížeči vaši polohu, pak se mapa sama vycentruje a zobrazí nejbližší prodejce a montážníky.
Na stránkách naleznete i kontaktní informace na společnost Schneider Electric a můžete si například napsat o vypracování specifikace na váš byt či rodinný dům, kterou vám naše technická podpora vypracuje zcela zdarma.
Ing. Robert Šimčík, vedoucí produktu

www.vypinac.cz