Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Odolná, výkonná a trvanlivá litina

Fire & Wood CZ s.r.o.

Materiál, který velmi dobře akumuluje teplo, je ideální pro výrobu funkčních, skvěle vypadajících kamen, jež příjemně sálají ještě dlouho poté, co v nich vyhasl oheň. I to je důvod, proč ho k výrobě svých produktů využívá osvědčená francouzská firma INVICTA.

Společnost patří se svou roční produkcí, přesahující 170 000 kusů kamen ročně, k největším výrobcům litinových kamen na světě. Její dobré jméno patří k tradici, jež začala už v roce 1924. Trh zásobuje kamny na spalování biomasy, jež je zdrojem skvělé účinnosti a efektivity vytápění. Výroba zahrnuje mimo jiné také krbové vložky a venkovní grily různých typů, v nabídce je široká škála produktů, počínající dostupnými modely v cenách od 9 500 Kč bez DPH, až po nejvyšší řadu luxusních litinových kamen s váhou až 400 kilogramů.

Díky skvělému vzhledu a významným přínosům tohoto typu vytápění zaznamenávají v posledních letech litinová krbová kamna na spalování jednoho z nejekologičtějších a nejvýkonnějších obnovitelných zdrojů v podobě dřevní biomasy zvýšený zájem uživatelů. S jejich pomocí lze totiž v obytných interiérech nejen vytvořit jedinečnou atmosféru, ale také dosáhnout reálných energetických úspor. Významnou předností litinových kamen INVICTA je možnost přizpůsobit je dvěma základním uživatelským požadavkům: mohou totiž fungovat nejen jako hlavní, ale i jako vedlejší zdroj vytápění.

Vynikající produkty INVICTA u nás nabízí firma FIRE & WOOD CZ, která se s nimi zúčastní také veletrhu For Therm, jenž proběhne v rámci letošního mezinárodního stavebního veletrhu For Arch, a to v termínu 20. – 24. 9. 2016 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Inspirativní stánek číslo 7A16 najdete v hale 7.

Stabilní portfólio FIRE & WOOD CZ si pak můžete prohlédnout na adrese firmy: Bělohorská 2336/243, Praha 6, tel.: 777 748 358, email: info@fireandwood.cz

více na www.fireandwood.cz/cs/