Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


PREPSTATION, víc než jenom dřez

Foto: SCHOCK

Revoluční koncept PrepStation od značky SCHOCK přináší do kvalitních kuchyní novou dimenzi a povyšuje vaření v nich a zážitkovou záležitost. Vytváří totiž nový pracovní prostor přímo v centru kulinářského království, kde se elegantně zhostíte krájení, sekání, filetování, ořezávání, porcování, úklidu i mytí.

Nový multifunkční produkt dokonale odráží moderní nároky procesu přípravy čerstvých potravin. Ovoce, stejně jako zeleninu, maso či ryby lze zpracovávat na dřevěném nebo plastovém prkénku, které naprosto přesně zapadá do tohoto granitového dřezu, a to přímo do jeho středu. Menší boční nádobu lze přitom skvěle využít třeba k namáčení luštěnin nebo k odkládání odkrojků a zbytků zpracovávaných potravin, na druhé straně je k dispozici větší prostor, kompatibilní s miskami různých velikostí, vstřícný k široké škále dalších prací, spojených s „mokrým“ procesem kuchyňských příprav.

Foto: koncept PrepStation, SCHOCK

Foto: koncept PrepStation, SCHOCK

Foto: koncept PrepStation, SCHOCK

K dokonalému uživatelskému komfortu, ergonomii a efektivitě veškerých souvisejících činností přispívají také vlastní doplňky a vodovodní baterie Conos Pro se samostatnou sprchovou hlavicí. V deseti přirozených barvách materiálu  CRISTADUR® a se třemi možnostmi instalace (horní, spodní a do roviny) představuje špičkový dřez PrepStation ideální variantu vhodnou do skříněk o šířce 120 centimetrů.

Více informací najdete na www.granitovedrezyschock.cz