Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Při výběru interiérových dveří je dobré nespěchat a vše v klidu uvážit

Foto: Oknoplastik

Koupě interiérových dveří je běh na dlouhou trať. Při jejich výběru je dobré zvážit všechny aspekty a ukazatele, a také si uvědomit fakt, že se na ně budete dívat denně a po dlouhá léta. Proto méně může být často více. Na druhou stranu, téměř nekonečná nabídka designů interiérových dveří Oknoplastik vám může pomoci uskutečnit vaše celoživotní sny a realizovat představy o vašem originálním interiéru.

Jak si vybrat dveře, které vám nejlépe sednou

Interiérové dveře Oknoplastik vás na první pohled zaujmou svým čistým, příjemným a nevtíravým designem a také pěkným řemeslným zpracováním. Dveře mají poctivý základ, vydrží i divoké hry vašich dětí a stanou se objektem, který ihned přiláká obdivné pohledy všech návštěv.

Společnost Oknoplastik pro vás připravila devatenáct základních řad a modelů. Že vám to nestačí? Nevadí, Oknoplastik pro vás bez problému vyrobí i dveře atypické. Vedle klasických dveří, které se otvírají doprava nebo doleva si můžete objednat i interiérové dveře posuvné s proskleným, rustikálním či moderním designem. V nabídce najdete i dveře protipožární nebo velké prosklené stěny.

Dveře Oknoplastik podporují kreativitu a rozvíjejí fantazii

Záleží jen a jen na vás a na vašem vkusu. Nabídka je skutečně široká a rozhodně nehrozí situace, že by vaši sousedé měli stejné dveře jako vy. Každý z devatenácti modelů interiérových dveří má ještě řadu variant. Můžete si vybrat tvar, velikost a typ prosklení.

Dále máte k dispozici mnoho, a tím myslím skutečně mnoho, barevných odstínů a dekorů, které věrohodně imitují dřevo; jen pro zajímavost: desítky dezénů dubů a buků, několik olší, řadu ořechů, třešně a celou škálu exotických dřev. Folie, jež tvoří povrch interiérových dveří, jsou velmi kvalitní a jejich povrchová vrstva je odolná proti oděru.

V nabídce firmy Oknoplastik je i nepřeberně zajímavých strukturovaných skel, které vám pomohou vytvořit z obyčejných dveří skutečně unikátní objekt. Kapitola sama o sobě je kování. Originální kliky, madla, mušle, zámky a panty vám umožní dokonale sladit nové dveře s vaším stávajícím interiérem.

Jestli vás zaujaly interiérové dveře společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku, včetně levných interiérových dveří a vchodových dveří. Oknoplastik vám dveře nejen vyrobí, ale samozřejmě i přivezou, namontují. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.