Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Přijďte se o kvalitě a moderních trendech přesvědčit na vlastní oči

foto: CAG s.r.o.

Novinky bytového designu i stavebnictví již brzy díky veletrhu FOR ARCH zaplní areál PVA EXPO PRAHA v Letňanech. A pokud opravdu chcete vidět to nejlepší na vlastní oči, určitě nevynechte návštěvu stánku českého výrobce poctivých dveří a skříní, společnosti CAG.
A co zde uvidíte? Především letošní novinky výrobce včetně top produktu, který nemá na českém trhu konkurenci. Jde o unikátní povrch – kartáčovaná dýha forte, která je velmi odolná a také originální. Jak uvádí vedoucí výroby a spoluzakladatel CAG, pan Jaroslav Čermák, „Jde o 100% přírodní silnou dýhu, která je upravovaná pouze hlubokým kartáčováním. Díky němu jsou z ní vyčesána jemná a měkká dřevní vlákna a povrch tak získá zajímavý a vždy unikátní povrch s výraznou strukturou“. Lze ho mořit do libovolného odstínu a včetně tzv. populárního vintage stylu. A pokud budete chtít, lze jej upravit pouze olejováním a voskováním, takže zůstane zachován naprosto přírodní materiál.

A pokud kvůli náročnější údržbě nejste zastáncem zcela přírodních materiálů, i tak lze imitovat dřevo téměř dokonale. „Další novinkou, kterou budou moci návštěvníci našeho stánku vidět, je dekor laminát real“ uvádí marketingová manažerka společnosti, Jana Růžková a doplňuje: „Jde vlastně o ideální kombinaci – všechny výhody laminátu se zde spojují s autentickým vzhledem dřeva a výraznou 3D strukturou, která odpovídá struktuře kresby, a proto je od přírodního materiálu téměř k nerozeznání“.

CAG je tradiční výrobce s více než 16letou historií a zároveň inovativní technologií, jehož velkou výhodou je flexibilita. A to jak časová, díky které nabízí velmi krátké dodací termíny, tak i ta výrobní. Nabízí totiž zakázkovou výrobu dveří již od jednoho kusu, což je velmi unikátní a sympatické.

Abychom ale nezůstali jen u dveří,jejich důležitou součástí jsou také zárubně. Nejčastěji se v dnešní době používají obložkové, které barevně korespondují s dveřmi. Pro ty odvážnější CAG nyní nabízí celohliníkovou zárubeň, která dodá interiéru punc luxusu a elegance. Lze ji zkombinovat s libovolnými dveřmi a vybrat si můžete buď klasickou stříbrnou anebo odstín champagne. Kontrast lesklého kovu s dřevěným ostěním a dveřmi vypadá velmi efektivně a je určitě originální a moderní.

Více o výrobci a jeho produktech se dozvíte na webu nebo navštivte veletrh ForArch, ve dnech 15. – 19. září 2015. Je to letos již 26. ročník a stejně jako ty poslední se bude konat na pražském výstavišti v Letňanech. Jde o největší a nejprestižnější stavební veletrh v ČR. CAG na něm bude vystavovat na rozloze 50 m2v hale 5B. Tak si nezapomeňte udělat čas a v září se vydejte objevit nové možnosti pro svůj domov.