Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Přizpůsobte váš interiér sobě, ale i vašemu dítěti

interiér

Mnoho lidí při rozmýšlení nad tím, jak vy vylepšili svůj interiér, často zohledňují pouze svůj jediný pohled. To je na jednu stranu správné, jelikož i oni v daném bytě žijí. Na druhou stranu je vhodné zamyslet se i nad tím, jaké potřeby mají ostatní obyvatelé. To, co se zaručeně může líbit každému, to je obraz. Dnes jsou vyhledávanou alternativou  moderní obrazy na míru . U nich si totiž můžete nejenom vybrat požadovaný motiv, ale samozřejmě si můžete vybrat také konkrétní rám, který k němu bude nejlépe sedět. A to vše z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit, nebo bez nutnosti kamkoliv jezdit.

Myslete také na různé bezpečnostní prvky

Nejsou to pouze ale dekorační a jiné možnosti, jak svůj byt můžete vylepšit. Myslet je třeba i na bezpečí vašeho dítěte, a tomu případné prvky přizpůsobit. Pokud například máte ve vašem interiéru krb, ve kterém velmi rádi a často zapalujete oheň, přijdou vhod krbové paravány, které zabrání nechtěnému úrazu  vašeho dítěte. A to nejenom tak, že se může o rozpálený krb spálit, ale zamezí také tomu, aby se třeba o daný krb pouze uhodilo. Navíc, pokud máte krb s otevřeným ohněm, může být dané riziko ještě větší, a daná paraván je skutečnou nezbytností. Navíc nemá na funkci krbu vůbec žádný vliv.

Přizpůsobte interiér i hračkám dítěte

Samozřejmě s ohledem na to, že máte ve vaší domácnosti jedno, nebo i více dětí, je třeba přizpůsobit jeho samotnou koncepci i tomu, aby nedošlo k poškození různého jeho vybavení. Například dnes jsou oblíbenou hračkou i vrtulníky na dálkové ovládání , které jsou určené také do interiérů. A vlivem toho tak může vaše dítko poškodit vaše květiny, shodit dekorační předměty, nebo třeba rozbít i různé křehké prvky. A tomuto, ale i jinému stavu je třeba vše přizpůsobovat.

 

Tagy: