Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Regály do domácnosti, skladu i prodejny

Zařizujete nové sklady své firmy nebo prodejnu a nejste si jisti, jaké zvolit uspořádání a uložení vašeho zboží? Pak vám možná pomůže náš článek, ve kterém představíme některé typy a druhy regálů.

Na skladové regály uložíte téměř vše

U skladových regálů musíte zvolit především správnou šířku police. Výšku můžete později vždy upravit posunutím horní police o stupeň výše. Druhým důležitým faktorem je nosnost police. Ta záleží především na pevnosti a síle bočního dílu.Moderní skladové kovové regály na různé druhy zbožíunesou zatížení asi do 350 kg. Nutno dodat, že kromě nosnosti jsou všechny rozměry volitelné.

V případě potřeby uskladnění pneumatik můžete využít i běžné skladové regály a nemusíte utrácet za nový speciální typ. Stačí pouze vyjmout police, ponechat vnější konstrukce a v klidu uskladnit pneumatiky. Pokud plánujete uložení pneumatik, nechte si spočítat potřebnou nosnost boční konstrukce, aby se „nesesypala“.

Regály do prodejny jsou vysoce variabilní

Návrh sad regálů do prodejen se odvíjí od komunikace se zákazníkem,vybavení prodejen, prohlídky prodejny a stanovení základních rozměrů.Regály do prodejen jsou na rozdíl od těch skladových pokaždé jiné. Záleží především na výše zmíněných specifikách. Navíc podle druhu zboží jsou dostupné různé doplňky jako vnější ochranné sklo, různé typy polic, drátěné koše nebo závěsné prvky.

K novému vybavení vaší prodejny regály si můžete objednat do sady i prodejní pulty. Už tradičně platí, že i pulty jsou vyráběny a instalovány na míru zákazníkovi. Pokud máte v sortimentu dražší zboží, možná oceníte i možnost doplnit zařízení vaší prodejny uzamykatelnými vitrínami.

Příjemnou výhodou moderních regálových systémů je také velmi snadná montáž – jednotlivé díly se pouze zasouvají do sebe. Při jejich montování nebudete potřebovat vůbec žádné nářadí.