Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Rozmanitost kuchyňských dřezů

Andano, Foto: Ancor

Středobodem kuchyně je dřez. Současný trh nabízí širokou škálu dřezů. Při výběru toho nejvhodnějšího je potřeba zohlednit velikost, barvu, tvar, umístění nebo materiál, který bude plně vyhovovat našim požadavků.
Aktuálně je stále větší zájem o dřezy z inovativních materiálů, jako je umělý kámen. Značka BLANCO například používá pro výrobu dřezů patentovaný materiál SILGRANIT® PuraDur®, mezi jehož přednosti patří velmi snadná údržba, vysoká odolnost proti poškrábání a rozbití, stálobarevnost, teplovzdornost do 280 °C a stoprocentní hygienická i zdravotní nezávadnost. Oblíbeným je silgranitový dřez BLANCO METRA XL 6 S s objemnou vanou, umožňující bez problémů umývat i velké plechy. Ke dřezu si zákazníci mohou dokoupit i praktickou posuvnou krájecí desku z masivního bukového dřeva nebo baterii BLANCO ZENOS–S v barevném provedení SILGRANIT®–Look s výsuvnou sprchou, které z dřezu činí multifunkční kuchyňské zařízení.

Dřez BLANCO METRA XL 6 S SILGRANIT PuraDur, cena 11 750,– Kč včetně DPH. Baterie BLANCO ZENOS–S s výsuvnou sprchou, cena 8 960,– Kč včetně DPH.Výrobce: BLANCO, web: www.ancor.cz

Posuvná krájecí dřevěná deska BLANCO, v provedení buk, cena 1 950,- Kč včetně DPH. Výrobce: BLANCO, web: www.ancor.cz.

Stálicí při výrobě dřezů je keramika nebo nerezová ocel. Ani dřezy z klasických materiálů však nepůsobí nudně nebo obyčejně. Vysoké nároky zákazníků splňuje například nerezový dřez BLANCO ANDANO XL 6 S-IF s plochým okrajem a odkapní plochou v moderním designu a luxusní povrchovou úpravou v hedvábném lesku. Dřez je možné do pracovní desky zabudovat do roviny bez vzniku vyvýšených okrajů. Do vaničky dřezu můžeme zavěsit i praktickou nerezovou misku, která je součástí dodávky, případně dokoupit posuvnou krájecí desku z tvrzeného skla. Plocha na baterii je umístěna na samém okraji dřezu a díky tomu je možné posouvat krájecí desku po celé délce dřezu.

Dřez BLANCO ANDANO XL 6 S-IF nerez hedvábný lesk s baterií BLANCO CULINA-S Mini chrom, cena dřezu je 21.720,- Kč včetně DPH.Krájecí deska BLANCO z matného modrého tvrzeného skla, cena 4.230,- Kč včetně DPH. Výrobce: BLANCO, web: www.ancor.cz.

ANCOR CZ s.r.o.
Výhradní zastoupení BLANCO pro ČR

Oderská 333/5,
areál IMPERA PARK
196 00 Praha 9 – Čakovice

Web: www.ancor.cz
Telefon: +420 241 443 498
E-mail: blanco@ancor.cz