Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Spánek ve stylu BIO

Býváte ráno unavené? Dáváte přednost kvalitě? Máte rádi přírodu a není vám lhostejné, jak je nemilosrdně drancována? Pak zkuste změnu. Pořiďte si lůžkoviny v BIO kvalitě. Na trhu se totiž poměrně nedávno objevil nový obchod s hravým názvem Bio4Bed, který dokazuje, že BIO nemusí být jen potraviny…

Bio4Bed překvapí stylovou nabídkou ucelené kolekce biotextilu do ložnice ze 100% biobavlny od prestižní holandské značky Yumeko. Vše BIO a v nejvyšší ekologické kvalitě. Široký výběr lůžkovin od polštářů, přikrývek, povlečení až po samostatnou kolekci pro děti. Všechny produkty z této kolekce obdržely mezinárodně uznávanou certifikaci GOTS (Global Organic Textile Standard), která garantuje organický původ produktu.

Přikrývky a polštáře z nabídky Bio4Bed mají potahy ze 100% biobavlny, výplně pak ze 100% biovlny pocházející od ovcí z ekologického chovu z Francie, z eticky odpovědného peří a tropického 100% kapoku. Všechny přikrývky a polštáře jsou navíc skvělou volbou pro osoby s alergií na roztoče (to garantuje zase certifikace NOMITE). Přikrývky jsou v nabídce v několika variantách, určených pro všechna roční období – na horká léta, třeskuté zimy nebo mírné jarní či podzimní období. Polštáře jsou též v několika variantách – měkké, střední, pevné a extra pevné – jak má kdo v oblibě. A pozadu v bohatosti výběru nezůstává ani povlečení. To Bio4Bed nabízí nejen v několika různých materiálech, ale i barvách. Vyberte si povlečení z křupavého biobavlněného perkálu, chladivého biobavlněného saténu nebo hřejivého biobavlněného jerseye v barvě, která se Vám líbí. Od čisté bílé přes perlově bílou, světle šedou, antracitově šedou až po podmaňující indigovou modř. Aby si tak každý přišel na své.

Radost z této kolekce budou mít i vaše děti. Zejména, pokud je trápí nepříjemné alergie či ekzémy. Biobavlna použitá na dětské povlečení, polštáře a přikrývky je tak čistá a měkká, že si jistě zamilujete. Vy i vaše děti. Neobsahuje totiž žádné zbytkové chemikálie, které bývají v produktech z běžné bavlny obsaženy. Tak neváhejte a dopřejte kousek „BIO nebe“ i vašim nejmilejším.

Zdroj: www.bio4bed.cz