Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Společnost BertolucciDesign, která se mimo jiné zabývá výstavbou a rekonstrukcí luxusních půdních bytů na celém území Prahy, spustila v těchto dnech i vlastní e-shop.

Hlavní myšlenkou e-shopu je především zprostředkování možnosti nákupu originálních interiérových prvků, kterými jsou tyto byty vybavovány, všem svým zákazníkům.

E-shop je rozdělen do několika kategorií. Od kategorie Design nábytek, Světla, přes Vodovodní baterie, Sprchové kouty či Vany až po Obklady nebo Podlahové krytiny.

Společnost chce motivovat k nákupu i majitele mobilních zařízení, z toho důvodu je její internetový obchod přístupný i přes chytrý mobilní telefon či tablet.

BertolucciDesign je známá tím, že své byty vybavuje prvky exklusivně od italských výrobců. Proto také na e-shopu naleznete pouze originální italské výrobky jako jsou např. rozměrově nastavitelné stoly od italského výrobce Ozzio Design. Tento nábytek nadčasového vzhledu bude nejen originálním designovým doplňkem ve vašem interiéru, ale jistě ho oceníte i z praktické stránky.

Designové kousky naleznete takřka v každé kategorii produktů. Vodovodním bateriím vévodí kolekce Aria od značky Webert, originální až umělecké vany Yuma či Kali od výrobce Blu Bleu, nenapodobitelné sprchové kouty značky Box&Co a spoustu mnoho dalších výrobků. O jejich nabídce se můžete sami přesvědčit na http://shop.bertoluccidesign.cz nebo osobně v Showroomu BertolucciDesign, Bohdalecká 8, 101 00, Praha 10.

tel. +420 774 007 774

www.bertoluccidesign.cz

Kontakty pro novináře:

Hana Pokorná

Tel. +420 774 007 774

pokorna@zfpdeveloper.cz

http://shop.bertoluccidesign.cz