Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Technicky vyspělý STONEPANEL SKY

STONEPANEL Sky, Multicolor/břidlice, cena 2990,-Kč bez DPH

Současný trend ve světě architektury a designu se postupně ubírá k rozšíření sortimentu o prvky přírodního kamene. Výrobci po celém světě jsou součástí tohoto vývoje a přicházejí stejně tak jako architekti a designéři s novými rozmanitými produkty. Jedním z důvodu tohoto trendu je také neodmyslitelná kvalita přírodního kamene, která tento materiál činí vhodným pro velmi široké použití.

Pod značkou španělského výrobce přírodního obkladového kamene STONEPANEL SKY, objevíme zcela nový inovační systém, určený k obkládání jednotlivých stěn, fasád, zdí, interiérových a exteriérových prvků.
Inovace spočívá v možnosti instalace s kotvením a to díky již zabudovanému kotvícímu prvku, nacházejícím se přímo v cementovém podkladě jednotlivých dílů, které jsou vyztužené lehkou kovovou sítí nebo sítí ze skleněných vláken.

Různorodost jednotlivých kamenných materiálů značky STONEPANEL SKY je výzvou pro mnohostranné využití jak v soukromém, tak i komerčním sektoru stavebnictví. Z celkové škály můžeme jmenovat produkty ze zlatého křemence, černé břidlice, hrubé ruly, pískovce nebo vícebarevné břidlice.
Veliký důraz se klade na technické provedení a estetické hledisko. Každá produktová řada obsahuje rohové díly ve dvou různých rozměrech a také zakončovací lištu z přírodního obkladu.

STONEPANEL Sky, Laja Negra/černá břidlice cena 2990,- Kč bez DPH

STONEPANEL Sky, Laja Negra/černá břidlice cena 2990,- Kč bez DPH

Jednotlivé kamenné prvky se mohou stát jak základním charakteristickým rysem celé stavby, tak ji mohou v určitých detailech pouze dotvářet a podtrhovat neopakovatelný originál.
Nádherné barvy, estetický vzhled a stopy přírody zaručují, že si každý zákazník najde materiál dle vlastního vkusu a vytvoří si tak neopakovatelný design a styl.

Kontakt:

STONEPANEL
GALERIE PEKAŘSKÁ
Pekařská 52, 602 00 Brno
Tel./fax: +420 545 217 037
www.stonepanel.cz

STONEPANEL

STONEPANEL