Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Technistone představil světu nové odstíny pro rok 2017

Noble Argos Nero

Do interiérů se vrací vzhled mramoru
18. 10. 2016 –Společnost Technistone, výrobce tvrzeného kamene, představila nové odstíny pro rok 2017 populární kolekce Noble. Novinku ukázala na přelomu září a října odborné i laické veřejnosti na největším veletrhu kamene, designu a technologií MARMOMACC 2016 v italské Veroně. Odstíny Noble se nesou v duchu mramoru s typickým žilkováním a nejlépe je uplatníte v podobě kuchyňské desky nebo obložení.Právě mramorové vzory zažívají světový boom v designu interiérů.
Kolekce Noble tvrzeného kamene Technistone bude v druhé polovině roku 2017 doplněna o čtyři nové odstíny, které korespondují se světovými trendy a narůstající poptávkou. Typické jsou pro ně přírodní zemité odstíny v bílé, béžové či tmavé barvě, jemné či výraznější žilkování a 3D efekt.

– Noble Areti Bianco– sněhově bílý základ je zdoben výrazným tmavým žilkováním, které vytváří jedinečný vzor barevných kontrastů.
– Noble Argos Nero – 3D efekt je vytvořen kombinací světlých a tmavých žilek, které dávají desce neobvyklou hloubku.
– Noble Lusso Champagne – jak napovídá sám název, jedná se o luxusní provedení s šedým žilkováním na béžovém základu.
– Noble Silver Notte – pro milovníky tmavých desek je připravena tato černá varianta se sítí stříbrných pavučin.


Prostřednictvím atraktivní prezentace a ukázky nejen klasických desek, ale také mozaik nebo šperkůz tvrzeného kamene Technistone, byly na veletrhu MARMOMACC 2016 prezentovány také další kolekce.

Použití tvrzeného kamene Technistone

Tvrzený kámen Technistone je ideálním materiálem pro kuchyňské desky. Je tvořen z více jak 90 % přírodními materiály, obohacenými o pigmenty a kvalitní pryskyřici. Díky speciálnímu vytvrzení a úpravě povrchu jsou desky vysoce odolné proti poškození a s nízkou nasákavostí.