Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Toaleta s bidetem 2v1 pro větší čistotu i pohodlí

„Kombinace WC+Bidet 2v1 přináší řešení hygieny na toaletě dostupné všude a všem“,říká jednatelka spol. ARCHADIE s.r.o. Ing. arch. Kateřina Čechurová.
V souladu s větším zájmem o hygienu a zdraví je stále diskutovanější otázka mokré očisty po použití toalety. Ne všichni mají to štěstí, že vlastní dostatečně velkou koupelnu pro umístění bidetu. V soukromých koupelnách to většinou lidé řeší pomocí přídavných bidetových sedátek či spršek. Ve veřejných provozech se bohužel tato otázka většinou odsouvá stranou.

Přitom řešení může být tak snadné. Je jím: Kombinace WC a bidetu 2v1, přinášející možnost omytí se po každém použití toalety, kdykoli, kdekoli. Stamiliony lidí z více než 70ti zemí, zejména z Asie, blízkého i dálného východu, severní Afriky a některých evropských zemí, si bez něj neumí život ani představit. Od roku 2008 už je i na českém trhu a za tu dobu našlo desítky tisíc spokojených zákazníků. Jedná se o záchodovou mísu se zabudovanou bidetovou tryskou. Do trysky se může napojit studená či teplá (předmíchaná) voda, ovládání pákovou baterií či rohovým ventilem se umísťuje na zeď vedle WC tak, aby bylo „po ruce“. Systém neobsahuje žádnou elektroniku, je v podstatě bezúdržbový a bezporuchový.

Architekti, designéři i náročnější klienti oceňují výběr z cca 50ti designových řad. Tryska nijak neomezuje design, proto v nabídce najdete závěsné, stojící i kombi wc z klasické ekonomické řady, moderního designu italských návrhářů, stylové retro kousky či ručně dekorované modely. Většina sérií obsahuje několik druhů umyvadel různých velikostí – pro samostatné umístění, na desku či nábytek…pro stylově čisté zařízení koupelny.

WC+Bidet 2v1 se osvědčil i jako výborný pomocník v péči o starší občany a tělesně hendikepované. Dokonce sociální odbory a zdravotní pojišťovny tento produkt postiženým finančně podporují.

Kombinace WC + Bidet by se měla stát samozřejmou součástí nejen soukromých toalet, ale zejména sociálních zařízení administrativních a průmyslových staveb, sportovišť, zdravotnických zařízení, senior domů apod. Přínos pro uživatele – možnost omytí po každém použití toalety totiž nestojí skoro nic navíc, oproti instalaci běžného klozetu. Při projektu je pouze potřeba počítat s přivedením vody (ať už pouze studené, nebo i teplé) k trysce. Na ovládání je potřeba rohový ventil či podmítková páková baterie a běžný instalatérský materiál. Ceny WC + Bidetů 2v1 jsou srovnatelné s běžnými klozety na trhu.

Pokud máte zájem o bližší informace o kombinaci WC a bidetu 2v1, či celé nabídce zn. Creavit, prohlédněte si naše stránky www.archadie.cz nebo eshop:  www.wcbidet.cz , vyžádejte si katalog na tel. č. 220 311 661, 606 250 094 či nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně: ARCHADIE s.r.o., Pražská 777 (areál Bláha s.r.o.), 252 64 Velké Přílepy, a v Ostravě, Sládkova 10.

Spojení elegantního designu a perfektní funkčnosti WC+Bidetu 2v1 – od klasického WC se napohled liší pouze umístěním pákové baterie na zdi.

Detail bidetové trysky umístěné přímo v okraji toaletní mísy. Tryska má v sobě kloub, kterým lze regulovat směr proudu.

Svěží design koupelnového nábytku Creavit