Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Ty pravé dveře pro vás najdete v DODO for life

Interiérové dveře Sapeli od DODO for life

Chcete vyměnit své staré dveře za moderní nebo vybíráte úplně nové do novostavby? Určitě si lámete hlavu nad tím, jaké zvolit. Na trhu existuje spousta druhů či variant, až vám z toho oči přechází. Nemusíte se ale bát, vybere si opravdu každý.

Foto: Interiérové dveře Sapeli od DODO for life

Co frčí v roce 2017

Dřív existovaly jedny dveře, které měly dvě varianty. Váhající a nerozhodní lidé se tak nemuseli rozmýšlet. Takové doby jsou už dnes pasé a vy si konečně můžete přizpůsobit bydlení vašim představám. Vnitřní dveře Sapeli drží krok s dobou a nabízí široké množství druhů. Záleží jen na vás, jakou si vyberete povrchovou úpravu, použitý materiál, dýhu nebo barvu.

Značka, která vyrábí interiérové dveře Sapeli, se nachází na trhu už 25 let, takže nabízí spoustu zkušeností. To znamená, že máte záruku nejen kvality, ale také to, že sleduje moderní trendy v architektuře. Máte moderní byt v panelovém domě, stylovou venkovskou usedlost nebo jednoduchou novostavbu? Pro všechny typy najdete ty pravé dveře! V nabídce mají také samozřejmě celoskleněné dveře Sapeli. Stačí si prohlédnout, jestli vám vyhovuje spíše moderní řada, univerzální nebo tradiční. Jestliže máte svoje vlastní představy, neváhejte si objednat zboží na míru. Kombinujte celé plné dveře s neotřelým prosklením. Sapeli nabízí celkem sedmnáct variant.

Přitažlivý dekor

Pro své zákazníky připravuje společnost DODO for life, která je ověřeným a nejúspěšnějším prodejcem dveří Sapeli, pravidelně nové výrobky. Letos je to právě úplně nový dekor, který nabízí přírodní struktury. Mezi nejvíce oblíbené patří sukatý dub, různé tóny majestátní borovice a zákazníci se velmi často ptají po buku.

Co ale musíte letos mít, jsou vzory, které mají vodorovnou orientaci. Tento nový trend, který se hlásí k příčnému vzorování, už pronikl do obkladů na stěny, tapet, a proto i na dveřní křídla. Příčné vzory uvítáte hlavně u přírodních vzorů, hlavně dřevěných. Ale stejně tak dobře jdou kombinovat potisky retro ze swingových 30. let nebo moderní v barvě cappuccino nebo vanilka. Odvážlivci uvítají veselé červené nebo matnou bílou barvu.

Jelikož jsou přírodní struktury, jako dub, buk a borovice, velmi oblíbené, dostanete dveře Elegant 10 za výhodnou cenu 4 880 korun bez daně za dveře včetně zárubně. Pokud se chcete inspirovat před příchodem do kamenného obchodu, podívejte se na eshop Sapeli, kde najdete veškerou nabídku včetně vodorovné orientace.