Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Ventilátor jako stylový doplněk do domácnosti

„Dělat život barevnější a vychutnat si jej, to je náš cíl, který se snažíme s produkty Stadler Form naplnit. K tomu patří také vytváření vzhledově atraktivních výrobků praktického užití, což je naše hlavní zásada! Existuje spousta domácích spotřebičů, které obyvatelé doma používají, nicméně často se jedná o ošklivé, esteticky nevhodné přístroje, které se do domácnosti vůbec nehodí. A to je důvod, proč jsme přišli s nápadem vytvořit atraktivní a přitažlivé „výrobky pro domácnost.“

Tak nějak představuje Martin Stadler svých zákazníkům svoji značku Stadler Form, která je po celém světě známá především svým unikátním designem. Jako důkaz tohoto tvrzení může jistě sloužit i fakt, že v roce 2013 získala hned trojice výrobků této značky prestižní ocenění „reddot design award“. Konkrétně to jsou odvlhčovač Albert, zvlhčovač Oskar Big a teplovzdušný ventilátor Anna.

V létě, kdy se teploty prudce zvedají nahoru, většina z nás hledá kousek stínu pod stromem či jiným přístřeškem. Avšak pokud jsme v nějaké budově bez možnosti klimatizace, tak se jeví jako nejúčinnější nástroj v boji proti dusnému a teplému ovzduší ventilátor.

Stadler Form má ve své nabídce pět atraktivních ventilátorů, které Vám přijdou v letním období velmi vhod. Jsou to unikátní ventilátor z jednoho kusu kovu Q, jediný bambusový ventilátor na světě OTTO a pak trojice sourozenců – podlahový (Charly FLOOR), stolní (CHARLY LITTLE) a stojanový (CHARLY STAND).

Q dojímá!
„Q“ je objekt – a to ventilátor ! Na první pohled je zcela zřejmé, že „Q“ nese charakteristické znaky práce známého švýcarského designéra a výtvarníka, Carla Borera. „Q“ je umění, neboť se vyvíjel v průběhu mnoha let, dokud nebylo možné kombinovat stylistické požadavky projektanta s požadavky na udržení kvality výrobní technologie. Před započetím výrobní produkce bylo nutné též provádět intenzivní výzkum v jednotlivých výrobních krocích.

OTTO vytváří vítr!


Když se v létě interiér neúměrně zahřívá, sebemenší závan větru je vítán: Otto rád pomůže mírným vánkem, ale zvládne klidně i vichřici! Díky nastavitelnému a velmi výkonnému průmyslovému ventilátoru, lze proudění vzduchu snadno měnit. Otto je poctivý chlapík s výškově nastavitelným podstavcem. Otto jde s dobou a je šetrný k přírodě! Rám je vyroben z tvarovaného bambusu (ekologický materiál) a dvakrát natírán teakovým olejem.

Je čas vzlétnout a CHARLY to dokáže!
Se vzhledem připomínajícím turbínu tryskáče a odpovídajícím vzduchovým výkonem, je díky třem hliníkovým lopatkám tento ventilátor schopen přenést až 3000 m3 vzduchu za hodinu. Ještě, že jej na zemi drží zaoblený podstavec z litého zinku a to i v situaci, kdy mu nastavíme vlastní výškovou polohu. Cirkulaci vzduchu lze nastavit na jednu ze tří úrovní.

Charly je vytrvalý a houževnatý pracant , vyrobené z exkluzivních materiálů – zinku, hliníku a pozinkované oceli.