Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Víte, která barva Vás nejvíce charakterizuje?

„Barevná terapie podle ASSO“

 

Ať už jste či nejste milovníky barev, faktem je, že svět kolem nás je jich plný.  Vyjadřujeme jimi svou náladu, emoce, psychické rozpoložení. Barvy ovlivňují náš každodenní život. Dokážou nás jednak povzbudit, tak i uklidnit.

Věděli jste, že červená barva vyjadřuje dynamiku, sebedůvěru a odvahu?  Oranžová zase optimismus a sílu? Žlutá barva je charakteristická pro radost a moudrost, naopak šedá vyjadřuje strach ze života a opatrnost.

Chybí vám v každodenním životě energie a barvy? V ASSO jsme se zaměřili na terapii barvami.  Vytvořte si z domova harmonické barevné prostředí, které vám dodá energii a dobrou náladu. Hra barev a světel vykouzlí u vás doma oázu plnou klidu a pohody.

Objevte novou kolekci handmade keramických obkladů zahrnující více jak 60 odstínů barev v široké škále formátů a provedení, doplněné o řadu speciálních kusů pro specifická architektonická řešení.

Přijměte pozvání do našeho showroomu ASSO. Najdete nás přímo v centru Prahy na adrese Biskupská 8, Praha 1.

www.asso.cz / www.assoplus.cz

Zděná kuchyň je opomenutá klasika a zároveň ekonomické řešení. Přidanou hodnotou obložených kuchyňských linek je snadná údržba a dlouhověkost. Zděné kuchyně dají vyniknout charakteru Vašeho domova.

 

Zkosené keramické obklady použité do stylu pokládky chevron nemusí být nudné. Vyhrajte si s povrchem a barvou a vytvořte si svůj vlastní originál.

 

Keramický obklad není nutné použít od podlahy až ke stropu. Využijte formátu 120cm a použijte ho jen do nezbytné výšky a zbytek doplňte výmalbou. Ušetříte a ještě budete originální.

 

Návrat 80.let je tady! Recyklace stylů a barev útočí. Nevažte se a odvažte se, máme více jak 60 odstínů barev – kombinace jsou jen na Vás

 

Stájová znamená stylová! Stájová pokládka je nadčasová a energická kombinace barev Vás nejen nabije, ale dodá i šmrnc Vaší koupelně.