Web, který vás inspiruje. Užitečné rady pro váš byt, dům i zahradu.


Zařizujeme bydlení

Komandor

Pokud jste si právě koupili nebo pronajali nový byt či dům a chystáte se na stěhování a zabydlování v novém domově, čeká vás ještě jeden poměrně nelehký úkol. Samozřejmě máme na mysli zvolit a správně skombinovat vybavení bytu – nábytek a doplňky s barvou podlah a zdí.

Jak správně vybírat nábytek

Největší položkou rozpočtu při pořizování bydlení bývá koupě nábytku. Jedná se o investici na několik let dopředu a není radno výběr podcenit. Nábytek zároveň musí splňovat několik náročných požadavků.

Dnes je již samozřejmostí moderní vzhled a kvalitní materiály. Nesmíme však zapomenout také na praktickou stránku vybavení bytu. Pokud máme malé děti, oceníme omyvatelné a odolné materiály.

Hlavním úkolem nábytku je poskytnout dostatek úložného prostoru, splnit tento požadavek nebývá zejména v menších bytech jednoduché.

Nedostatek úložného prostoru v novém bydlení?

Ani současná široká nabídka obchodů s nábytkem nemůže tento problém vyřešit na 100 %. Například šatní skříně vyráběné sériově nikdy dokonale nezapadnou do prostoru, kam ji chceme umístit. Stále tak zbývá spousta místa nad skříní ke stropu apod.

Řešením je nábytek na míru, pokud se zabýváme úložným prostorem, využijeme především vestavěné skříně  na míru. Zakázková výroba je vhodná nejen pro bytové prostory, ale i pro kanceláře.

Kam je nábytek na míru vhodný

Velkou předností při koupi nábytku a vestavěné skříně na míru  je jejich velká variabilita. Pořídit si ji můžete téměř do všech místností, od klasických vestavěných skříní v ložnici, přes praktickou skříň s věšáky a botníkem do předsíně a odolnou a veselou skříň do dětského pokoje.

Pokud nevíte, jak by měla taková skříň vypadat, aby skutečně splňovala vaše nároky, existuje možnost vytvořit si návrh vestavěné skříně .

Profesionální výrobce s vámi tento návrh upraví a můžete si tak být skutečně jistí, že nové bydlení bude funkční, moderní a přesně podle vašich představ.